Civic FB7 Öğretmenden satılık Orjinal full+full FB7 kasa OTOMATİK

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
bende öğretmenden aldım adam arabaya sadece binmiş hiç bakmamış bende biraz bakım gördü araç.

Aracınız
Civic FD6 2010
bende öğretmenden aldım adam arabaya sadece binmiş hiç bakmamış bende biraz bakım gördü araç.

Vakti zamanında, (2014 yılı sonuydu) hatta şu an bile çok ünlü bir doktor olan ve tv programlarına çıkan profesörden 320d (f30-luxury almıştım) Araba 2012 model 9,000 km’de, hiç servis ve bakım yüzü görmemişti. Neden hiç bakım yaptırmadınız dediğimde, bunların bakımları 20 binde bir demişti. (Yani 10 sene geçse ve arabada 20 bin km olmaz ise, hiç bakım yaptırmayacakmısınız diye sormuştum, km gelmeden neden bakım yaptırayım dedi sn profesör) Sonra Borusan’a gittik, beyefendi aracın hem 2013 hem 2014 bakımı gelmiş geçmiş fakat yaptırmamışsınız dedi (profesör ordaki yetkiliye bile kızmıştı) Yani bazen doktordan satılık diye ilanlar görüyorum, bu başımdan geçen durum aklıma geliyor, tebessüm ediyorum. Tabi her doktor da aynı olacak anlamına gelmez.

Aracınız
Civic FD6 2007
Piyasa buysa çok yükselmiş. 1-2 sene öncesine bu fiyatlara hasarsız fc5'ler satılıyordu. İlk arabasını alacaklara Allah yardım etsin. Millet tepki göstermiş ama alım satımda çok fazla hile, dolandırıcılık var. hiçbir memur bu tarz dolandırıcılık ile suçlanmak istemez memuriyeti yakmak istemiyorsa. Memur diye araç sorunsuz veya pırıl pırıl olacak diye düşünmüyordur almayı isteyen kişi. Bundan dolayı satan kişi önemli oluyor tabi ki.

Aracınız
Merhaba o kapı eşiklerinden nerde bulabilirim fikri olan var mi ?
Hocam ben eşiklere fc5 de kullanılan tipte fırçalı krom görünümlü çok kaliteli çelik parçalardan yaptırdım. Ürün biraz kalın yani teneke gibi değil.

Resimleri aşağıda bilginize.20181006_131257.jpeg20181006_131306.jpeg

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam ben eşiklere fc5 de kullanılan tipte fırçalı krom görünümlü çok kaliteli çelik parçalardan yaptırdım. Ürün biraz kalın yani teneke gibi değil.

Resimleri aşağıda bilginize.Ekli dosyayı görüntüle 256997Ekli dosyayı görüntüle 256998

Sizinkinlerde çok hoş durmuş ama benim arabada o bölgelerde boya çizilmiş inip binerken dikkat edilmemiş ilandaki aracın üstündeki korumalardan alsam sanki o kötü görüntüyü kapatır gibi geldi o yüzden sormuştum.

Aracınız
Sizinkinlerde çok hoş durmuş ama benim arabada o bölgelerde boya çizilmiş inip binerken dikkat edilmemiş ilandaki aracın üstündeki korumalardan alsam sanki o kötü görüntüyü kapatır gibi geldi o yüzden sormuştum.
Hocam bunların kıvrımlı olanlarida var omsa line diye geçiyor. Tam sizin dediğiniz gibi eşiğin dış çizik kısmını kapatacak cinsten.

Geri