Ön amortisör hakkında

Arkadaşlar merhaba benim sorum 2002 Vtec 2 ön amortisörleri değiştiricem ama orjinali çok pahalı 400 tl civari müadilini takan varmı yan sanayi takıp (diğer amortisör markaları) memnun olan varmı veya tavsiye şimdiden teşekkürler .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

resul

0
Arkadaşlar merhaba benim sorum 2002 Vtec 2 ön amortisörleri değiştiricem ama orjinali çok pahalı 400 tl civari müadilini takan varmı yan sanayi takıp (diğer amortisör markaları) memnun olan varmı veya tavsiye şimdiden teşekkürler .

Benim arkadasim taiwan mali amortisör taktı 170 tl ye mi ne aldı ama 15 gün sonra amartisorler patladı orjinali takmak zorunda kaldı orjinalini alın kafanız rahat olsun

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Çıkma temiz aldım. 2 senedir elhamdülillah problem yok. İşçilik dahil 150 tl. İle Hallettim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Orjinal amortisörün gözünü seveyim 200 lira fazla ama sürüş keyfi bambaşka oldu birde amortisör değiştirecek arkadaşlar eğer amortisör körükleri yırtıksa meganların amortisör mili körükleri var 15 tl tam kapatıyor milin etrafını toz toprak hiçbirşey girmez tavsiye ederim. (ön amortisör)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Orjinal amortisörün gözünü seveyim 200 lira fazla ama sürüş keyfi bambaşka oldu birde amortisör değiştirecek arkadaşlar eğer amortisör körükleri yırtıksa meganların amortisör mili körükleri var 15 tl tam kapatıyor milin etrafını toz toprak hiçbirşey girmez tavsiye ederim. (ön amortisör)

Tavsiye için teşekkür ederim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
[MENTION=11505]ersinugurluel[/MENTION] Orjinali kaça aldınız bide megane hangi kasanın toz körükleri oluyor acaba

GT-I9301Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Orjinal harici gereği kadar verimli değil. KYB, Tokiko vs. 200 tl daha ucuz ama orjinalin tadını çok veremiyo.

« Here that bro?! VTEC »

Geri