Civic FC5 Ön Cam Güneş Işığı Önleyici Cam Filmi

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar FC5 için ön cama içeriye fazla güneş ısısı vermemesi için film yaptırmayı düşünüyorum. Detailing Dükkanından solar gard film için fiyat aldım 1200₺ dediler. Bana biraz pahalı geldi sizin önerileriniz varmıdır bununla alakalı?

Aracınız
Ön cam hem yasak hem gece görüşü fena şekilde engelliyor.
O fiyatlara ve o markaya gerek yok.
llumar, 3m, suntek gibi markalardan %35 veya biraz daha koyu olan %20 tercih edilebilir. Yerine göre 500-750 TL fiyatları var.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar FC5 için ön cama içeriye fazla güneş ısısı vermemesi için film yaptırmayı düşünüyorum. Detailing Dükkanından solar gard film için fiyat aldım 1200₺ dediler. Bana biraz pahalı geldi sizin önerileriniz varmıdır bununla alakalı?

Selam hocam
Önceki aracımda 1 numara film vardı 4 yıl sorun yaşamadım.Bu aracımada 300tl ye atermik cam filmi diye geçen cam filmi çektirdim.Hafif mavimsi renkte.Ben gece sorun yaşamadım fakat gündüz içeri az ısı geçirme durumu yalan mı doğrumu bilemiyorum.Cihazla gerçekten ısıyı azalttığı görünüyor fakat güneş altında yine ısı geçiriyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

onceki aracima lumar air 80 yaptirmistim 550 ye 2 sene cok guzel kullandim ama simdikine yaptirmadim kimseye de onermem cunku kaza filan olursa kasko firmalari on cam filmi yuzunden karsilamiyorlarmis. bahane lazim zaten dikkat edin

Aracınız
Civic FC5 2019
onceki aracima lumar air 80 yaptirmistim 550 ye 2 sene cok guzel kullandim ama simdikine yaptirmadim kimseye de onermem cunku kaza filan olursa kasko firmalari on cam filmi yuzunden karsilamiyorlarmis. bahane lazim zaten dikkat edin

bu bilgi kesin mı hocam

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok

Geçen yaz 55-TL ye almıştım. Çok memnunum, katlaması, saklaması ve takması çok kolay, tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FD6 2011

Geçen yaz 55-TL ye almıştım. Çok memnunum, katlaması, saklaması ve takması çok kolay, tavsiye ederim.
kardeş sana güneşlik sormamışkı cam filmi hakkında bilgi istemiş bende öndeki kısa farların far kapağını nasıl sökebilirim diye sordum sende yazmışsın photon xenon al diye çözemedim

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadasin bahsettiği termal film diye geçiyor. Tamamiyle renksiz bir film. Renksiz fakat ısıyı %90 üzerinde kesiyor. Renksiz olmasından ötürü polis açısından bir sıkıntı yaratmiyor. Sadece ısıyı kesmek üzere tasarlanmış. Eski fd6 aracımda ziebart olarak vardi. Fiyatları normal cam filmine göre aşırı pahali. Ve bu sadece ön cam fiyatı. Fakat ciddi anlamda da denildiği gibi ısı kesme konusunda çok başarılı . Markaya göre fiyat degisir ama 1000 liranın altına zor.

SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
bende bir kaç hafta önce yaptırdım. Uzun yolda güneş ışınlarıyla göğüs acayip ısınıyor, klima tam güç soğutsa bile göğüsten gelen sıcaklık çok rahatsız ediyordu.
Konya'da DMK diye bir firmada film yaptırdım.
Sadece ön cam için yüz liradan başlayan fiyatlar bin dört yüz liraya kadar gidiyor, 12 markanın toplam 26 farklı filmi var. 1100 liralık film %95 güneş ısısını engelliyor, orada yapılan testlerle bunu gösterdiler, gerçekten etkileyici.

Filmin koyu olup olmamasını siz seçiyorsunuz, ben 700 liralık şeffaf Hybrid marka yaptırdım, %70 ısıyı kesiyor, uzun yolda farkını anladım. Tabiki göğüs yine ısınıyor fakat el yakacak kadar ısınması atıyorum 10 dakikada değil de bir saatte ulaşıyor. Arabanın serinliği ile belki de o kadar ısınmıyordur bile. Görüş olarak herhangi bir fark yok.

Polarize gözlükte rahatsız eder mi diye düşünüyordum, camın üst tarafında rahatsız etmeyecek şekilde çok hafif dalgalar gözüküyor.

Firma işini güzel yapıyor fakat çok uzun sürüyor, sabah 8:30 da gittim, film ardından iç dış yıkama ile birlikte 11:30da bitti. Yıkama konusunda da hakkını veriyorlar.

Geri