ÖN KAPUT KORUMAYI ÇIKARTTIM BOYA SORUNU

ARKADAŞLAR ÖN KAPUTA KAPUT KORUMA YAPTIRMIŞ BENDEN ÖNCEKİ ARAÇ SAHİBİ ..KAPUT KORUMAYI ÇIKARTINCA BOYA SOLMUŞ PASTA CİLA İLE DE GİTMİYOR NE YAPMAM LAZIM

Hocam boya kararı almak için erken bi durum bi fotoğraf koyarsanız daha iyi yorum yapabiliriz.

Aracın yüzeyinde ucuz kaplamalar tahribat yaratıyor, verniğe işlemiş yapışkan olabilir buna özel solüsyonlarla çözüm bulabilirsiniz.

İlk ulaşabilecek gaz yağı denemesi yapabilirsiniz.

Daha sonrasında özel olarak üretilmiş bu işlemler için etiket,film, yapışkan sökümü için ürünler var genel adı

“Tar & Glue Remover “ adı altında geçer.

Bulabileceğiniz markalar

Auto Glym
Gyeon
Auto Finesse gibi ithal ürünlerde mevcut bu üründen.
HOCAM BU ÜRÜNLER İLE ÇÖZÜM BULABİLİRMİYİZ ACABA YADA SERVİS E Mİ GÖTÜRSEM NE DERSİNİZ

Aracınız
Honda CRV
HOCAM BU ÜRÜNLER İLE ÇÖZÜM BULABİLİRMİYİZ ACABA YADA SERVİS E Mİ GÖTÜRSEM NE DERSİNİZ

Hocam görüp yüzeyde tespit yapmadan yorumlar kesin değil servislerde bu tarz işlemlerde çok bilgisiz kalabiliyorlar. Mümkünse en azından fotoğraflama şansınız varsa görebiliriz, yoksa da bulunduğunuz şehir neresiyse bu işlemlerle ilgili butik uygulama merkezlerini ziyaret etmek daha faydalı olacaktır.

Hocam görüp yüzeyde tespit yapmadan yorumlar kesin değil servislerde bu tarz işlemlerde çok bilgisiz kalabiliyorlar. Mümkünse en azından fotoğraflama şansınız varsa görebiliriz, yoksa da bulunduğunuz şehir neresiyse bu işlemlerle ilgili butik uygulama merkezlerini ziyaret etmek daha faydalı olacaktır.
VALLA ÇOK HAKLISINIZ SERVİS E SORMUŞTUM TEKRAR KAPLAMA YAP DEDİ...BEN FOTOĞRAF ATAYIM İNŞALLAH BURAYA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Aracınız
Honda CRV
VALLA ÇOK HAKLISINIZ SERVİS E SORMUŞTUM TEKRAR KAPLAMA YAP DEDİ...BEN FOTOĞRAF ATAYIM İNŞALLAH BURAYA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Hocam eğer yüzeyde tahribat varsa bu temizlenmeden yapacağınız kaplama daha da zarar verecektir boyaya Gaziantep’te görünüyor ikametiniz.

Tansel Garaj diye bir uygulamacı abimiz var internet üzerinden bilgilerine ulaşıp, ziyaret etmenizde fayda var. Kendisi uzun yıllardır bu sektörde emek veren biri. Boyada hasar varsa size söyleyecektir, hasar yok temizlik ile giderilecek bi durumsada yardımlarını esirgemeyecektir. Boyatma,kaplama fikrinden önce mutlaka kendisini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun hocam

Hocam eğer yüzeyde tahribat varsa bu temizlenmeden yapacağınız kaplama daha da zarar verecektir boyaya Gaziantep’te görünüyor ikametiniz.

Tansel Garaj diye bir uygulamacı abimiz var internet üzerinden bilgilerine ulaşıp, ziyaret etmenizde fayda var. Kendisi uzun yıllardır bu sektörde emek veren biri. Boyada hasar varsa size söyleyecektir, hasar yok temizlik ile giderilecek bi durumsada yardımlarını esirgemeyecektir. Boyatma,kaplama fikrinden önce mutlaka kendisini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun hocam
EVET GAZİANTEPTEYİM HOCAM ÇOK SAOL TEŞEKKÜR EDERİM NUMARASI YADA ADRESİ VAR MI ABİMİZİN

Aracınız
Honda CRV

Oguz6

0
Aracınız
Arkadaşlar hazır konu açılmışken önümüzdeki ay doğu istikametine gideceğim gidiş dönüş yaklaşık 4000 km civarı yapacağım aracım 2018 model Civic kaput koruma yok deri kaput koruma kılıfı alsam sizce nasıl olur aracın boyasina bir zararı olurmu sadece uzun yolda takacağım

Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar hazır konu açılmışken önümüzdeki ay doğu istikametine gideceğim gidiş dönüş yaklaşık 4000 km civarı yapacağım aracım 2018 model Civic kaput koruma yok deri kaput koruma kılıfı alsam sizce nasıl olur aracın boyasina bir zararı olurmu sadece uzun yolda takacağım

Ben tavsiye etmem hocam deri kaput korumayı, hava almadığı için yolda kaput ısısı ve çevre koşulları etkeniyle problem yaratabiliyor. Çok kısa sürede deformasyona sebep olan ürünler olabiliyor. Riske bırakmayın işinizi derim. İmkan varsa güzel bir uygulama merkezimde poliüretan film tavsiye ederiö pvc filmlere göre hem parlaklık, hem sağlıklı ürünler.

Aracınız
Honda CRV
Böyle konuları görünce acaba kendi kaput filmi mi söktürsem mi diyorum.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kaput filmi güzel bir yatırım hocam fakat ülkemizde maalesef bu konuda bilgi kirliliği çok. Ucuz ürünlerle,ucuz işçiliklerle bu tarz problemler mümkün oluyor.

Geri