Ön Konsoldan Gelen Çıtır Çıtır Ses

Aracınız
Merhaba, aracım daha 3 bin km'de. Aracı aldıktan bir gün sonra ön konsoldan, teybin, havalandırmanın arkasından olduğunu düşündüğüm, yerini tam olarak kestiremediğim ÇITIR ÇITIR ses geliyor. Bu ses biraz bozuk yolda daha da artıyor ve rahatsız edici boyutta. Servise götürdüm, teybin arkasından gelebileceğini söyleyip izolasyon yaptıklarını söylediler. Servisten aldığımda kısa bir süre ses kesildi ama birkaç kilometre sonra aynı ses tekrar oluştu. Konsolu söktürmek pek istemiyorum. Bu sesle ilgili bir düşüncesi olan var mı. Teşekkür ederim.

Merhaba, aracım daha 3 bin km'de. Aracı aldıktan bir gün sonra ön konsoldan, teybin, havalandırmanın arkasından olduğunu düşündüğüm, yerini tam olarak kestiremediğim ÇITIR ÇITIR ses geliyor. Bu ses biraz bozuk yolda daha da artıyor ve rahatsız edici boyutta. Servise götürdüm, teybin arkasından gelebileceğini söyleyip izolasyon yaptıklarını söylediler. Servisten aldığımda kısa bir süre ses kesildi ama birkaç kilometre sonra aynı ses tekrar oluştu. Konsolu söktürmek pek istemiyorum. Bu sesle ilgili bir düşüncesi olan var mı. Teşekkür ederim.
üzülerek söylüyorum ki malesef gebze üretimi olan araçlar montajda disiplinsiz işini iyi yapmayan arkadaşlar tarafından toplandığı için herşey olabilir.Benim arka bagajdaki ek plastik parçanın sol tarafı kalkık ve A sütunlarının içerden plastik giydirmesi tıkır tıkır ötüyor.Aracim elegance eco 2018.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018

Aracınız LPG mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Honda CRV
3 gunluk aractan ses gelmesı ılgınc 2011 model baska marka aracım var emnıyet kemerınden ses geldı cıkardım gresledım gectı trım sesı sıfır araçta. Yetkılı servısı sıkıştırın bu duruma çözum bulsunlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracımı benzinli aldım. Aldıktan 3 gün sonra LPG taktırdım. Ama bu ses aracı aldığımdan 1 gün sonra başladı.

Anladım
Bende dizel ve benzer bir ses olduğu İçin LPG mi diye sormuştum, benzinli alındığına pek şahit olmadığım İçin LPG yazdım direk :)
Ses kaydı alma şansınız var mı? Bendeki ses kaydında duyulmuyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ses teybin içinden veya arkasından geliyor. Teybe elimle bastırınca sesin kesildiğini fark ettim. Servis izolasyon yaptığını söylemişti ama tekrar gideceğim artık. İlginiz için teşekkür ederim.

Teyp çerçevesinin kenarlarının arkasına sağlı sollu (bir yeri sökmeden) gözükmeyecek şekilde keçe sıkıştırın. Siyah çerçeve , arkadaki göğüse sürtüp titreşim yapabiliyor

Benim arabayı şimdi söksek en az 100 tane değişik boylarda keçe çıkar.
Ne yazık ki bizim araçlar böyle işte.
Ses teybin içinden veya arkasından geliyor. Teybe elimle bastırınca sesin kesildiğini fark ettim. Servis izolasyon yaptığını söylemişti ama tekrar gideceğim artık. İlginiz için teşekkür ederim.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri