Civic FC5 Ön Park Sensörü Hatası

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bu parça takılırken tampon sökülüyormu. İleride satışta sorun yaratırmı. Benim tamponda birinin çarpması sonucu biraz ezik var. Servis tampon ezik diyip panjuru değiştirmemezlik yapar mı? Teşekkürler

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Fc5 dizel otomatik aldığımda ilk hafta yağmursuz havada ön orta sensör sürekli yanmaya başlamıştı. Servise götürdüm değiştirdiler. Ön tampon sökülüp değiştiriliyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu parça takılırken tampon sökülüyormu. İleride satışta sorun yaratırmı. Benim tamponda birinin çarpması sonucu biraz ezik var. Servis tampon ezik diyip panjuru değiştirmemezlik yapar mı? Teşekkürler

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Tampon sökülüyor da satışta neden sorun olsun aracın tek derdi sökülüp takılmış olması olsun dert etmeyin onu :)
Servisin ne diyeceği belli olmaz onu bahane edebilirler. Yalnız şunu dile getirin sensörler zarar görmedi yalnızca yağmurda oluyor bu da panjurun hatalı üretiminden kaynaklı ;)

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Arkadaşlar güncel bilgi.

Bu sabah lastiğime hasar vermiştim kaldırıma sürterek. Onun için lastikçiye giderken yağmur yağıyordu. Tabi ki bizim sensör yine kafayı yedi. Önce bir Çiftkurtlar Maslak Honda Servisi'ne uğrayayım dedim. Yolda video da çekmiştim. Daha önce Honda Türkiye ile de konuşmuştum. Bunları anlattım videoyu gösterdim. Benimle ilgilenen danışmanın bültenden haberi bile yoktu. Diğer danışman arkadaşına (Ayhan) sordu. O da bültenle gelen değişim yapıldığını söyledi. Ellerinde yokmuş ama fabrikada varmış. 1 tane sipariş verdiler. Önümüzdeki hafta ücretsiz değişimi yapılacak.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar güncel bilgi.

Bu sabah lastiğime hasar vermiştim kaldırıma sürterek. Onun için lastikçiye giderken yağmur yağıyordu. Tabi ki bizim sensör yine kafayı yedi. Önce bir Çiftkurtlar Maslak Honda Servisi'ne uğrayayım dedim. Yolda video da çekmiştim. Daha önce Honda Türkiye ile de konuşmuştum. Bunları anlattım videoyu gösterdim. Benimle ilgilenen danışmanın bültenden haberi bile yoktu. Diğer danışman arkadaşına (Ayhan) sordu. O da bültenle gelen değişim yapıldığını söyledi. Ellerinde yokmuş ama fabrikada varmış. 1 tane sipariş verdiler. Önümüzdeki hafta ücretsiz değişimi yapılacak.

Değişim yapılmadan ön tarafı komple gözleri önünde videoya alın sonrasında işçilikte sıkıntı yaşamayın yok öyleydi biz yapmadık falan (y)

cag

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Panjur bugün değişti şansıma akabinde izmire yağmur yağdı şuanlık sensörlerde sapıtma gözlemlemedim. Değişim sorunu çözüyor gibi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bugün yağmurluydu sorun görmedim tekrar deneyeceğim sorun çözüldü gibi .

Ben de geçen hafta serviste değişimini yaptım, talep ederken bence mutlaka bültenin yayınlandığı konusunda bilgili olduğunuzu net belirtin. Sadece şikayetle gelenlere olabiliyor ,yağmurlu havalarda sensoru kapatın diye döndüklerini bile biliyorum.

Geri