Civic FC5 Ön ve Arka Sis Led Tavsiye?

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar merhaba aracımı yeni aldım 2021 Eco Elegance. Bayiden alırken satış temsilcisi Led taktırma ileride aracın elektriksel garantisini bozabilir demişti. Ama bakıyorum herkes yaptırıyor hatta bazı bayiler kendileri yapıyor. Var mı böyle garantiyi bozma durumları? Bir de tavsiyeniz nereden kaça nasıl birşey alınmalı? Geçen bi araçta daha önce hiç görmediğim bir model gördüm çok güzeldi. Gündüz ledi yatay üçgen altta 3 çizgi şeklinde ise kayar sinyal ledleri vardı.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Yok mu yardımcı olacak kimse :)

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Bir ara aksesuarlı araç satma furyası vardı bayilerde. Onlar satarken garantiden çıkmıyor sen dışarıda taktırırsan çıkıyor. Büyük saçmalık. Beğeniyorsanız garanti mevzusunu çok dert etmeyin.
şahsi görüşüm arabayı çirkinleştirdiği yönünde.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba aracımı yeni aldım 2021 Eco Elegance. Bayiden alırken satış temsilcisi Led taktırma ileride aracın elektriksel garantisini bozabilir demişti. Ama bakıyorum herkes yaptırıyor hatta bazı bayiler kendileri yapıyor. Var mı böyle garantiyi bozma durumları? Bir de tavsiyeniz nereden kaça nasıl birşey alınmalı? Geçen bi araçta daha önce hiç görmediğim bir model gördüm çok güzeldi. Gündüz ledi yatay üçgen altta 3 çizgi şeklinde ise kayar sinyal ledleri vardı.
ben kendi aracıma yaptırdım aldığım sene bayide ve resimde de görünmektedir. Anladığım kadarıyla senin bahsettiğin sis led benim yaptırdığımdan oluyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
ayrıca hayırlı olsun. Rabbim kazasız belasız sürmeyi nasip etsin. Bu arada ne kadara aldın söyleme imkanın varmıdır?

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
ben kendi aracıma yaptırdım aldığım sene bayide ve resimde de görünmektedir. Anladığım kadarıyla senin bahsettiğin sis led benim yaptırdığımdan oluyor.
Aynen hocam senin led ler diğerleri arasında bence en güzeli budur. Biraz sade kullanayım bakalım ama aklımda var taktırmak.

Aracınız
Civic FC5 2020
IMG_1544 Kopyası.JPGIMG_0950.JPG

Bahsettiğiniz Led ler bunlar ise tavsiye ederim bence sade modeller şık gösteriyor.

Problem bu aksesuardan kaynaklanmadığı sürece garantiden her türlü işlemi yaparlar.
Daha önceden de birçok aracımda bu şekilde tecrübe ettim hiç problem yaşamadım.

Hatta bir arkadaşımda dışarda sis Led leri, iç ambiyans, Amerikan modül gibi aksesuarlar olmasına rağmen garantiden aküsü değişti.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri