Ötv indirimi olur mu sizce ???

Arkadaşlar ötv indirimi olup olmacağı yönünde bir bilgisi olan var mı sıfır araç için ben sıfır araç almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Ne olacağı belli değil türkiye şartları aracı alıp 1 ay sonra ötv indirim gelmesin üzülürüm gerçekten herkes için ve kendim için

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız

Geçenlerde böyle bir haber denk gelmişti hocam ötv indirimi hiç bir kesim tarafından beklenmiyor yukarıda arkadaşın dediği gibi satacak sıfır km araba bulamıyorlar zaten eylül ekim ayına sıraya girenler var.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
örnek verelim honda civic almak isterseniz şu anda sadece karaborsada var. Galerici diye geçinenler arasındaki rantçılar bazı bayiler ile veya çalışanları ile anlaaşıp araçları ne hikmetse toplamaya devam ediyor. Ayrıca sarı siteye baktığım zaman bu araçvatandaşların çoğunda ek paket de yok. Yani bazı Honda bayileri de bu tezgahın içinde olduğu anlaşılıyır.

Honda da aybaşında tekrar zam beklentisi var mı evet var. Araba için ise kasım demeye başladılar. Yani aracın fiyatı eco elegance için 192.900 iken saı sitede 210 civarında . Kasım fiyatı da 220 -230 olur herhalde. Ama o tarihte de araç olacağını sanmıyorum zaten 2021 de TR deki fabrika da kapanacak.

Şu an araç olsa en düşük kredi faizi zaten civic de hemen alınır ama herkes oyuncu buna honda merkez de dahil.

en düşük kredi bizde diye göster ama araç olmasın. paketi vatandaşa zorunlu kıl ama galericiye el altından komisyonla verip karaborsayı destekle. Sistem zaten sesini çıkarmıyor ve izliyor muhtemel de gülüyordur. Yoksa normalde cezalık olaylar bunlar.

Tahminim bu şartlar ötv indirimi gelmesi sistemin işine kredi de olduğu gibi (kullanılması araç yokluğundan mümkün olamayan krediler) uygulamaya alınması mümkündür. Siz kendinizi sistemi yöneten politikacı gibi düşünün. Araç almaya çalışan yüzde onluk dilim ve zaten araç diye alamıyor çünkü yok. Ben olsam şov için ötv indirimi yaparım ve yüzde 90 lık halk kesimi de vaybe der... İyiki politikacı değilim çok şükür. Ha bu araç kıtlıkları , zamlar vs. ,kazanımı aslında yerliotomobil konusu mu? acaba bu yerli oto fiyatının yüksek tutulmasını sağlar mı? Belki de buna zemin hazırlanıyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Şahsi fikrim.kesinlikle indirim gelecek.son gunlerde otv indirimi gelmeyecek haberlerinin çıkması bunun en buyuk emaresi;)
Bayilerde araç olamamasinin tek nedeni uretimin cok cok dusuk olmasi.
Kendimize şu soruyu soralim.uretim baslayip bayiler araçla doldugunda halkin ne kadarlik kismi bu fiyatlardan sifir arac alabilecek?sorunuzun cevabi bu sorunun icinde gizli!
Ne zaman gelecek derseniz , tam kapasite uretim ne zaman baslarsa o zaman gelebilir.Bu belki bir yili bulabilir.

Ad Soyad
Çağrı Gül
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar ötv indirimi olup olmacağı yönünde bir bilgisi olan var mı sıfır araç için ben sıfır araç almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Ne olacağı belli değil türkiye şartları aracı alıp 1 ay sonra ötv indirim gelmesin üzülürüm gerçekten herkes için ve kendim için

Hocam alsatçı değilsen bu işten para kazanmıyorsan bir arabaya 1 sene biner satarım demiyorsan korkma hiç zarar etmezsin minimum 3 sene binip satsan aldığın fiyattan çok daha fazlasına satacağına emin ol

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yani şuanda ben sıfır araç almak istesem bayi ye gidip araç bulamıyor muyum arkadaşlar yada liste fiyatından alamıyor muyum sahibinden de galericiler uçmuşlar sıfır araç fiyatlarında şuanda 196.800 sanırım liste fiyatı eco elagance otomatik versiyonunun

Geri