Civic FB7 Orjinal Fb7 jant ve panjur satılıktır

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba panjur için ne kadar istiyorsunuz ? Birde kırık tırnağı vs var mı ? Benimkinin alt tırnakları kırılmış tampon aşağı salık duruyor biraz far birleşim yerinde açıklık var.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Anladım ben biraz uygun olur diye düşünmüştüm o fiyata makyajlı panjur satıyorlar onlardan almak daha mantıklı sanki

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba panjur için ne kadar istiyorsunuz ? Birde kırık tırnağı vs var mı ? Benimkinin alt tırnakları kırılmış tampon aşağı salık duruyor biraz far birleşim yerinde açıklık var.

Kırık vs. Bir durum yok daha yeni söküldü temiz bir şekilde alıcısını bekliyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Orjinal makyajlı panjuru 7-8 ay önce 1250 tl civarına değişmiştim ben. İnşallah anlaşır satarsınız.
Ayrıca H logo ayrı geliyo ve oda 125 tl. Başıma geldi o yüzden biliyorum.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaş sıfır mı aldı bilemiyorum ama İzmir’deki çıkmacılar temiz makyajlı panjura 400 TL istiyorlar. Sıfır olarak satan aksesuarcıda var ama ondaki orijinal mi bilmiyorum logosuz 400 TL istiyor. Ben fiyatınızı öldürmek istemiyorum o yüzden biraz dursun bakalım satılmaz ise tekrar konuşuruz çünkü bende makyajlı mi makyajsız mı arasında gidip geliyorum ikisi de gözüme hoş geliyor ?

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaş sıfır mı aldı bilemiyorum ama İzmir’deki çıkmacılar temiz makyajlı panjura 400 TL istiyorlar. Sıfır olarak satan aksesuarcıda var ama ondaki orijinal mi bilmiyorum logosuz 400 TL istiyor. Ben fiyatınızı öldürmek istemiyorum o yüzden biraz dursun bakalım satılmaz ise tekrar konuşuruz çünkü bende makyajlı mi makyajsız mı arasında gidip geliyorum ikisi de gözüme hoş geliyor

Ben kendim gecen hafta makyajlı panjur aldım. Çıkmasına logo dahil 600-700₺ fiyat çekti hurdacılar ankarada. Teplikaya 450-500₺ dediler. Yani 400₺ baktığınız panjur replika olma olasılığı cok yüksek logo vardır yoktur tamirlide olabilir ben cok araştırdım 400₺ makyajlı bulsaydım inan izmir istanbul farketmez alırdım hemen

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri