Orjinal Parça Civic

Mrb arkadaşlar..Civic 2018 dizel ful araç icin orjinal parcalari nereden temin edebilirim? Parcahane sitesinde satılanlar orjinal parçalar mi? Bu konuda bilgisi olan var mı?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Mrb arkadaşlar..Civic 2018 dizel ful araç icin orjinal parcalari nereden temin edebilirim? Parcahane sitesinde satılanlar orjinal parçalar mi? Bu konuda bilgisi olan var mı?
Bu siteyi bilmiyorum açıkçası, normalde Honda Türkiye Fabrikası bütün orjinal yedek parçalarını kendine alıyor ve sadece servislere parça veriyor, piyasaya parça vermiyor.
Piyasa da orjinal olarak satılanlar genelde farklı ülkelerdeki kota fazlası orjinal Honda parçaları oluyor ve miktarı az.
Hatta piyasada orjinal diye satılan çoğu Honda yedek parçası maalesef imitasyon taklit ürünler.

Aracınız
Honda parts.com fakat Amerikadan geleceği için ve gümrük vergileri de işin içine girince aynı oluyor. Çok özel bir Honda parçası olması gerekiyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Honda yetkili servisler perakende olarak yedek parça satıyor, satın aldıktan sonra yetkili serviste taktırmanız işçilik ödemeniz şart değil, ben alıyorum takıyorum. Yetkili servislerde her türlü parça mevcut eğer ellerinde yoksa sipariş ile 2-3 gün içinde getirtirler.

Modifiye parça arıyorsanız orjinal olması zaten şart değil:)

Aracınız
Civic ES7 2003
Bir sürü yokuş. Elimizde yok. Çarşamba gelecek perşembe gelecek. Dışarı satmak istemiyorlar

Geri