Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
eyvallah seçkin bey. o zaman ek modüle gerek yok:) Parmak yerine başka birşey kullanmak iyi olurdu ama iyi cesaret. tebrikler
Parmak benim olsa iyi, kayınbabamın parmağı sıkıştı ? Akşam karanlığında görmemişim camları kapatma tuşuna bastım, o da o anda inerken cam yuvasına koymuş elini.Sonra olan oldu zaten ??

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ekli dosyayı görüntüle 214201

Bu şekilde ayarladım ve tam istediğim gibi oldu. Vitesi D ye alınca kapılar kilitleniyor, P ye alınca açılıyor kilit, durunca açılmıyor ve bazı arkadaşlar bunu sorun ediyor :) ama çocuk için daha iyi diye düşünüyorum. Ayrıca aynalar anahtardan her kilit açıldığında açılmıyor, anahtar takılıp II konumuna gelince aynalar açılıyor.
1-2 ve 5 On konumunda, yani aşağıda; 3-4 ve 6 yukarıda oluyor.
Konuyu hortlatmak gibi olacak fakat belki biliyorsunuzdur. Beni en çok çocuk kilidi rahatsız ediypr. Arka koltukların içerden açılması gerek 6 yı down yapınca ama fk7 hatchbck de işe yarmıyor. bende sizin gibi 1 2 5 aşşağıda yaptım. 6 yı aşşağıda alsam yukarı da alsam hiçbir etkisi olmuyoır.

Teo16

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Camları veya sunroof u istediğiniz pozisyonda açık bırakmak isterseniz.
Araçtan inmeden önce Camları veya sunroof isteğiniz pozisyona getiriyorsunuz.
Sonra araçtan inmeden şöför kapısı açık bir şekilde iken kapı kolundan kapıları kilitliyorsunuz. ( kapı kolu yanındaki dili iterek )
Araçtan indikten ve kapıyı kapattıktan sonra kapıyı kumanda ile kilitliyorsunuz. Böylece camlar ve sunroof nasıl kaldı ise o şekilde kalabiliyor. kapanmıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
bagajı açık bırakırsanız modül çalışmıyor bu şekilde aralık bırakabilirsiniz.
çocuk kilidine ben de çözüm bulamadım, arkaya binen hapis kalıyor inerken açmazsam.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Camları veya sunroof u istediğiniz pozisyonda açık bırakmak isterseniz.
Araçtan inmeden önce Camları veya sunroof isteğiniz pozisyona getiriyorsunuz.
Sonra araçtan inmeden şöför kapısı açık bir şekilde iken kapı kolundan kapıları kilitliyorsunuz. ( kapı kolu yanındaki dili iterek )
Araçtan indikten ve kapıyı kapattıktan sonra kapıyı kumanda ile kilitliyorsunuz. Böylece camlar ve sunroof nasıl kaldı ise o şekilde kalabiliyor. kapanmıyor.
Deneyeceğim teşekkür ederim

Ad Soyad
Samet KILIÇ
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bende Çamkıran Garaj firmasının ürününü aldım. Aparatın üzerinde 6 adet düğme hangi düğme hangi özelliği açıyor bulamadım. Çamkıran Garaj ile görüştüm biz dağıtıcıyız ürünü bizden almadın kimden aldıysan ona sor diyor. Satıcı da gelip sana soracak, böyle saçma iş görmedim.

Neyse bu düğmelerin hangisi hangi işe yarıyor bilen deneyen oldu mu? 6 düğme var benimkinde internette baktım 5 düğmeliler için bir kaç şey buldum.

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar,

Aracım 2018 model. Modülü alıp taktım. Bütün özellikler çalışıyor fakat araçtan çıkıp araç kitlendiğinde benzin kapağı kilidinden 2 kere tık tık sesi geliyor. Anladığım kadarıyla kapak kilidine 2 kere sinyal gönderiyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu, çözümü var mıdır?

Geri