Otomatik vites D ışığı yanıp sönme

Aracınız
Civic ES7 2005
Sa öncelikle benim aracim 1 hafta önce d işigi yakmaya başladi vites geçişi yapmiyor normalde şanzimanim çok iyiydi tik ses tu forumlardan araştirdim baktim herkez sorun olarak selenoid demiş akünün ordakini soktum bktim hiç bi bozukluk cıkma di 12 v adaptorle denedim temizledim gene ayni araç 60 km hizi geçmiyor istanbul cevresinde bu arizayi cözen arkadaş varmi bildiig bi tamircide sanayide ?!

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kisa zamanda motor yaptirma, conta, motoru yıkama gibi birsey yaptırdinız mı. Ben motor indirmiştim. Sonra yapmaya başlamıştı. Simdi geçti. Kendiliğinden

Kisa zamanda motor yaptirma, conta, motoru yıkama gibi birsey yaptırdinız mı. Ben motor indirmiştim. Sonra yapmaya başlamıştı. Simdi geçti. Kendiliğinden

Evet motor yapildi ama yapilali 4 5 ay oldu onun etkisi olabilirmi bügün honda servisiyle goruştum yarin oraya goturcem durumu izah ettim selonoidler ve yag basinç sensorunden de olabilir dedi yarin hata koduna bakip ordan bi yol izlenilcek

Aracınız
Civic ES7 2005
Ben conta yaptırdımyaptırdım. yağ damlatiyor du , kesilmeyince motoru yikattim kacagi bulmak için. 1 hafta sonra yandı. Yikamadan mı motor indirmeden mi o yuzdrn bilemiyorum. Sonra geçti. Bu esnada akü yeniledi, buji yeniledim.kurup başları oksitliydi onları temizledim. Ama hangi sebepten söndü bilmiyorum. Lakin yaklaşık 3 ay Sonra Servise yolum düştü. Durumu anlattim sanziman ile alakalı bir hata kodu vardi sildik dediler. Buyuk ihtimal motor indirmeden kaynakliydi bence. O gün bugündür yanmıyor. Siz serviste. Cihaza baglatin hata kodunu sildirin sanirim düzelir. Nerede ikamet ediyorsunuz

Ben conta yaptırdımyaptırdım. yağ damlatiyor du , kesilmeyince motoru yikattim kacagi bulmak için. 1 hafta sonra yandı. Yikamadan mı motor indirmeden mi o yuzdrn bilemiyorum. Sonra geçti. Bu esnada akü yeniledi, buji yeniledim.kurup başları oksitliydi onları temizledim. Ama hangi sebepten söndü bilmiyorum. Lakin yaklaşık 3 ay Sonra Servise yolum düştü. Durumu anlattim sanziman ile alakalı bir hata kodu vardi sildik dediler. Buyuk ihtimal motor indirmeden kaynakliydi bence. O gün bugündür yanmıyor. Siz serviste. Cihaza baglatin hata kodunu sildirin sanirim düzelir. Nerede ikamet ediyorsunuz

Küçükcekmece ikamet ediyorum ama benim viteslerde geçmiyor 1 2 arasi geçiş yapiyorsadece yarin belli olucak bakalim hayirlisi ya

Benim araçta geçtigimiz gün kendi düzeldi

Geri