Otomatik viteste 2.vitese geçerken titreme

Arkadaşlar herkese selamlar.Aracım 2016 fb7 otomatik civic.Aracimda ozellikle uzun yol gittikten sonra 1. vitesten 2. vitese geçerken çok az bir süre titreme oluyor.Bu normal bir durum mu bilemedim.Yorumlar için şimdiden sağolun

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar herkese selamlar.Aracım 2016 fb7 otomatik civic.Aracimda ozellikle uzun yol gittikten sonra 1. vitesten 2. vitese geçerken çok az bir süre titreme oluyor.Bu normal bir durum mu bilemedim.Yorumlar için şimdiden sağolun

Nasıl bir titreme olduğunu görmeden yorum yapmak çok zor, aracınız 2016 model ​en iyisi servise gidip bir gösterin .

Aracınız
Benim arabada da var.1 den 2 ye geçiş çok belirgin, sanki biraz tutuk, diğer viteslere geçiş gibi akıcı değil.Yalnız sonradan olmadı en başından beri böyle

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
En çok kullanılan 1-2 vitesler normaldir bu hissettirmeler
Siz şanzımanda sıkıntı olduğunu p-r-n-d geçişlerinde vuruntulu TAK TUK sesleri gelince anlarsınız vitesler arası sarsıntı teklemede yapar
Benim araçtada var herkeste var bir miktar normAl

En çok kullanılan 1-2 vitesler normaldir bu hissettirmeler
Siz şanzımanda sıkıntı olduğunu p-r-n-d geçişlerinde vuruntulu TAK TUK sesleri gelince anlarsınız vitesler arası sarsıntı teklemede yapar
Benim araçtada var herkeste var bir miktar normAl

hocam cevabınız için teşekkürler.anladığım kadarıyla sıkıntı varsa zaten kendini net bi şekilde belli edecektir konforu bozacaktır çok da ince eleyip sık dokumaya gerek yok

Aracınız
hocam cevabınız için teşekkürler.anladığım kadarıyla sıkıntı varsa zaten kendini net bi şekilde belli edecektir konforu bozacaktır çok da ince eleyip sık dokumaya gerek yok

Eğer herşeyin detayına girersek neden kaşın altında göz var aracımızın fiyatı belli ederi bu karşılığı bu fazla takmaa
Takıldığında yine konu aç yardımcı olur forumdaşlar

Geri