Otomotivde ÖTV değişikliği

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Maliyeye şikayet edin.
Bayilerin bu tutumları gerçekten çok rahatsız edici, Civic şu anda fiyat olarak segmentinde rakipsiz ancak bu durumu da bu kadar suistimal etmek kullanıcı kitlesini kaybetmesine neden oluyor.

Valla sonuna kadar bunlarla savaşmak lazım. Aksi takdirde sonunda yine kaybeden sen, ben, biz oluyoruz. Honda'dan başka araba mı yok abi? Almayıverin böyle alçakça yaklaşım sergileyenlerden. Edebildiğiniz her yere de şikayet edin. Ben kuruşu kuruşuna tüm fahiş vergileri vereceğim. O vergiler yüzünden şişen fiyatla araba almayı kabulleneceğim. Bayi gelip ben o aracı alırken vergi kaçıracak ve üstüne beni de kazıklamış olacak. Bulunmaz hint kumaşı mı bu yahu. Toplumsal olarak bir şeylere tepki gösteremediğimiz için her günümüz bir öncekinden daha kötü şartlarda oluyor...

Aracınız
Civic FC5 2019
Niye üst sınıf araçlarda ÖTV indirimi yok geçen hafta araç alan kişinin suçu neydi? Resmen orta sınıfı yok etme peşindeler. ÖTV indirimi olacaksa hepsine olmalı. Bu adaletsizlik başka bir sst değil

Aracınız
Civic FC5 2021
Ben dün Elegance Eco için kapora bıraktım. Zorunlu aksesuarlar ile birlikte 286 bin liradan aşağıya inmiyorlar. Üstelik 30 bin liralık kısmı da elden istiyorlar, faturasız olacak bu kısmı. Israrıma rağmen bir şey değişmedi. 10 bin lira civarında aksesuar faturası kesip geri kalan kısmına (246 bin civarı) araç faturası keseceklermiş.

Araca yaklaşık 20 bin lira düşük fatura kesilmesinin bir sıkıntısı olmaz diye düşündüm ancak sizin de fikirlerinizi almak isterim.

Bunlara hiçbirşey işlemez. Arkadaşlar çivi çiviyi söker. Önce ses çıkarmayın. Rahat davranın parayı banka hesaplarına atın. İlla elden isterlerse videoya çekin. Arabanızı alım Sonrada mahkemeye gidin.

Bunlar neki ne kazıklar yiyenler var. Adam aldım arabamı boşver diyor. O kafayla gidersek çok öperler bizi.....

Aracınız
Civic FB7 2013
Bunlara hiçbirşey işlemez. Arkadaşlar çivi çiviyi söker. Önce ses çıkarmayın. Rahat davranın parayı banka hesaplarına atın. İlla elden isterlerse videoya çekin. Arabanızı alım Sonrada mahkemeye gidin.

Bunlar neki ne kazıklar yiyenler var. Adam aldım arabamı boşver diyor. O kafayla gidersek çok öperler bizi.....

Geri