P0420 Katalizör Karışım Oranı Eşik Değerin Altında Hatası

Aracınız
Hocam bu arada forumda daha önce konuşulmuştu yerli katalizör üreten bir firma vardı sanırım buradan bir arkadaş direk fabrikasından sipariş etmişti, bilginiz var mı? Bulamadım forumda.

Aracınız
Civic FB7 2014
Ustam bu katalizör olaylarında yağın büyük önemi var bilgilendirmek isterim. Bende de Egsozdan dolayı arıza verip duruyordu filtre uyumlumu ne bir yağa geçiş yaptım direk söndü lamba. Markasıda Exoldu sanırım. Ustam yeni almıştı bi deneyelim dedi. Artık oda başka yağ kullanmıyor ingiltereden ithal bir ürün falan dedi bi bakmanı tavsiye ederim.

Aracınız
Ustam bu katalizör olaylarında yağın büyük önemi var bilgilendirmek isterim. Bende de Egsozdan dolayı arıza verip duruyordu filtre uyumlumu ne bir yağa geçiş yaptım direk söndü lamba. Markasıda Exoldu sanırım. Ustam yeni almıştı bi deneyelim dedi. Artık oda başka yağ kullanmıyor ingiltereden ithal bir ürün falan dedi bi bakmanı tavsiye ederim.
teşekkürler. normalde castrol magnatec kullanırken yaptı bu arızayı. daha önce eneos koymuştuk tabi tesadüf mü geldi bilinmez.

Geri