Paçaliklar.

mbsd

0
Yaşadığım kazadan dolayı arka iki pacaligin değiştiğini düşünüyordum. Zira eksper kesin raporunda on arka paçalık set adı altında 250 tl lik ödeme de mevcut. Dün arabayı yıkarken farkettim. Bir tanesi yırtık ve zedeli takılmış. Diğerinde vidalanacak kulak kesilmiş ve 1 cm içeren vida atılmış. Ayrıca degismedikleri pacaliklardanda haber yok. Görüşmeleri devam ediyor. Bunu yapan yetkili servis. Tüm arkadaşlar insallah basa gelmez ama kaza yasarsaniz sonrasında a dan z ye aracınızı kontrol.edin. IMG-20180622-WA0019.jpgIMG-20180622-WA0017.jpg

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yetkiliside aynı özelide bunları alayı şerefsiz
Benimde arkadaşım dediğim özel honda servisi kazada çizilen jantı boyamamış fakat kaskodan parasını almıştır.Eksperden faturayı isteyince anladım.Aracı teslim alırken değişen işlem gören her parçayı ayrı ayrı kontrol etmekte fayda var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12318]mbsd[/MENTION] Paylaşım için teşekkürler, servis ismi de verir iseniz arkadaşlar bu servise giderken iki kere düşünür ;)

mbsd

0
arkadaşlar.... aracımı samsun yetkili bayiden sıfır aldım...ordada aksesuar olarak paçalık, difüzör, cam altı çıtaları, bagaj havuzu,kaput filmi, ve seramik kaplama yaptırdım. bunlar için ekstra 3500 tl para ödedim.. yaşadığım kazadan dolayı paçalıklar zarar görmüştü eksperlede görüştük parası alınmış ve değişmemiş. neyse hallettiler sıkıntı yok. paçalıklar kenarda duruyormuş ta farketmemişlermiş.miş miş.kafama takılan asıl soru şimdi de şu oldu. zarar gören paçalıkların içinde çince birşeyler yazıyor. HONDA yazısı yok. ama yeni takılanlar da koskoca HONDA yazıyor var.Arkadaşlarım tavsiyem odur ki aracına bayilerde aksesuar taktırmak isteyenler orjinal diye bir ton para verdiğiniz ürünler yaz sanayi olabiliyor dikkatli olun. internette bu parçaları yarı fiyatına hatta daha ucuz alabiliyorsunuz.BİLGİNİZE.

Geri