Civic FC5 Parca tedarik sorunu

Arkadaslar merhaba aracimla gecenlerde kaza yapmistim.Serviste tamiri yapildi ama hala airbag unitesi yurt disindan geliyormus bekletip duruyorlar soruyorum nerde dogru duzgun bilgi veren yok ben sizi aricam deyip kapiyorlar 1 ay oldu resmen sizde de bu kadar uzun surdumu yurt disi parca tedarigi sormak istedim tesekkurler.

Aracınız
Civic FC5 2020
Geçmiş olsun.Benimde aracımın fabrika çıkışı hatalı bir koltuk malzemesi vardı.Ortalama 1 ay sürdü gelmesi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaslar merhaba aracimla gecenlerde kaza yapmistim.Serviste tamiri yapildi ama hala airbag unitesi yurt disindan geliyormus bekletip duruyorlar soruyorum nerde dogru duzgun bilgi veren yok ben sizi aricam deyip kapiyorlar 1 ay oldu resmen sizde de bu kadar uzun surdumu yurt disi parca tedarigi sormak istedim tesekkurler.
Honda Türkiye rutinde kullanılan malzemeler harici maalesef stok tutmuyor, bu nedenle basit parçalar için temin süresi beklenilenden uzun olabiliyor, eski FD6m için sipariş ettiğim parçalarda Ankara'da servise yaklaşık 60 günde gelmişti.

Araba elimde olsada beklesem sıkıntı değilde arabasız durulmuyor lazım oluyor.Sikayet olusturdum honda turkiyeyi arayip bakalim ne olucak.

Geri