Park sensörü çalışmıyor.

Arkadaşlar civic fc5 park sensörü kendi kendine bozuldu herhangi bir darbe falan olmadı.bir kaç ay önce ön ve arka sis farı taktırmıştım takılırken tampon sökülüyor ama bir sorun yoktu. Bir kaç gündür çalışmıyor. Neden olabilir acaba? Video çektim ama ekleyemedim buraya.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7225]Moon_23[/MENTION] Hocam yanlışlıkla veya aracı kullanan başka biri park sensörünü kapatmış olmasın?
Videoyu youtube yükleyip linkini paylaşabilirsiniz.

[MENTION=7225]Moon_23[/MENTION] Hocam yanlışlıkla veya aracı kullanan başka biri park sensörünü kapatmış olmasın?
Videoyu youtube yükleyip linkini paylaşabilirsiniz.

Yok hocam kapalıydı açtım sol taraftan. Daha önce gelmeyen sanki önünde bir engel varmış gibi sabit ses çıkıyor 3-5 sn sonra ses kesiliyor ama sensörler daha sonra uyarı vermiyor. Video ekleyebilsem görebilirsiniz. Sol tarafta park sensörü butonu açıkken üzerindeki renk sabit olarak yanıyor ama ben de yanıp sönüyor.

Aracınız
Civic FC5 2016

Merhaba ;

Sensörlerden biri yada birkaçı veya beyin arızası var . Zaten park sensör tuşu yanıp yanıp sönüyor, uyarı veriyor. Yukarıda bir arkadaşımız garantiden işlem yaptırmış . Sizde bence direkt servise gidip , müdahale ettirin. Dışarıda taktırdığınız ekipmanların da hiç muhabbetini yapmayınız . Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz .

Kolay gelsin .

Sadece hayal et

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam imkan varsa tampona sonradan taktırdığınız parçaları söküp servise gidin. Sonradan takılan parçaları servis taktı ise hiç uğraşmayın direk gidin.

Hocam yapılan aksesuarlar ön led ve arka led sis 1 mart 2018 de takıldı şimdiye kadar sorun yoktu. Soket falan varsa çıkmış olabilir mi eski haline getirmek zor olacak.

Geri