Park sensörü çalışmıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam bütün orijinal parçalar bende en kötü orijinale çevirip başka bir servise götürmeyi düşünüyorum ama servisler fark eder mi bu parçalar sökülmüş değişmiş falan ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Servis kayıtlara geçmediyse diğer servis bunu fark etmez.

Aracınız
merhaba park sensörü beyni değişik markalarınki birbirine uyar mı deneyen oldu mu acaba.Benim aracımda cyclone takılı atıyorum cenmax alıp sadece beynini taksam işe yarar mı sök tak uğraşmasam.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bizde de aynı 2018 model araçta, videodaki aynı sorun var.. Servise götürdüğümde sensör gözü ezilmiş dediler, 400 sensör gözü, 177 tampon sökme takma ücreti istediler.. bir tane sensör gözü bozulunca diğer hiçbiri çalışmıyor.. Dışarıda ustalardan falan fiyat sordum yapmaya yanaşan pek kimse yoktur.. Ne yapmak gerek bilemedim.. 577 lira çok gibi..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bizde de aynı 2018 model araçta, videodaki aynı sorun var.. Servise götürdüğümde sensör gözü ezilmiş dediler, 400 sensör gözü, 177 tampon sökme takma ücreti istediler.. bir tane sensör gözü bozulunca diğer hiçbiri çalışmıyor.. Dışarıda ustalardan falan fiyat sordum yapmaya yanaşan pek kimse yoktur.. Ne yapmak gerek bilemedim.. 577 lira çok gibi..

Sensörü dışarıdan temin etmeye çalışın montajını da özel serviste daha ucuza yaptırabilirsiniz.

Benim fc5 e arkadan vurduklarında sensör kırılmış olabilir diye kaportacım 1 tane istemişti,bende servisten almıştım fakat sensör sağlam çıktı serviste geri almada fatura değişecek falan filan demişti ben de Dursun o zaman demiştim eğer hala bulmadıysanız uygun bir ücret karşılığında verebilirim

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar civic fc5 park sensörü kendi kendine bozuldu herhangi bir darbe falan olmadı.bir kaç ay önce ön ve arka sis farı taktırmıştım takılırken tampon sökülüyor ama bir sorun yoktu. Bir kaç gündür çalışmıyor. Neden olabilir acaba? Video çektim ama ekleyemedim buraya.

Bu link ten yardım alabilirsiniz youtube video yükleme hakkında.

Geri