Park sensörü çalışmıyor

Arka park sensörü çalışmıyor kamera açılıyor ama sensör uyarı vermiyor ve fotoğraftaki uyarıyı veriyor
544ab33ad8f69daf0895eb352c7dde6c.jpg

HTC One M8s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dnzkrt

0
Park sensörü şarteli üzerindeki sarı ışık yanıyor mu eğer yanmıyorsa o ampülden dolayı çalışmıyor sistem devreyi tamamlamıyor. Park sensörü düğmesine basılı tutarak çalıştırabilirsiniz. Ampülün yenisini takarsanız sorun çözülür bende bu şekilde olmustu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardesim gozlerden biri arizali yada kablosu kopmustur ayni sey benimde basima geldi gozlerden biri arizaliydi degistim servis 750 tl istiyo cikmasi var piyasada 350 tl ye bulabilirisin ama once hangi gozun arizali oldugunu tespit et

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hangi gözün arızalı olduğunu servisten ücretsiz tespit ettirebilirsiniz. Bazı servisler 100TL arıza tespit ücreti vs diyor ancak ücretsiz olduğu bilgisini müşteri hizmetlerinden aldığınızı söyleyin.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Park sensörü şarteli üzerindeki sarı ışık yanıyor mu eğer yanmıyorsa o ampülden dolayı çalışmıyor sistem devreyi tamamlamıyor. Park sensörü düğmesine basılı tutarak çalıştırabilirsiniz. Ampülün yenisini takarsanız sorun çözülür bende bu şekilde olmustu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhabalar aynı sorun benim de başıma geldi. Samsun servisi bakım sonrasında sistemde görülen ikazın çözümü için lamba değiştirmek gerekiyor ama şu an elimizde yok dedi. Çok ilginç serviste olmayan lamba nerede olur ki? Siz nereden temin ettiniz? bana bu konuda bilgi verirseniz çok memnun olurum.
İyi akşamlar dilerim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar aynı sorun benim de başıma geldi. Samsun servisi bakım sonrasında sistemde görülen ikazın çözümü için lamba değiştirmek gerekiyor ama şu an elimizde yok dedi. Çok ilginç serviste olmayan lamba nerede olur ki? Siz nereden temin ettiniz? bana bu konuda bilgi verirseniz çok memnun olurum.
İyi akşamlar dilerim.

Oto elektrikçiler de bulabilirsiniz, düğmeyi yerinden sökün içerideki ampulü göreceksiniz.

Geri