Paspas kilidi

Ad Soyad
YAkup Ka
Aracınız
Civic FE1 2021
Paspaslarım üzerinde delikler bar kaymayı önlemek için bir yere takılması gerekiyor herhalde. Ama aracın zemininde takacak yer yok. Benim arabada mı bir eksiklik var, paspas mı yanlış bilemedim. Sizin araçlarda da böyle midir? 0AF14E4F-16A9-487D-B3D4-9E4696396133.jpegDFE0AD28-035F-4A8B-98FF-6ABCC42A61D9.jpeg

Ad Soyad
inboxstore
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba, ben 1000 km bakıma gittiğimde taktırtırmışım, servise neden aracı ilk teslim alırken takmadıklarını sorduğumda, bazı müşterilerin taban halısının delinmesini istemediğinden dolayı yerlerinin hazır olduğunu ve müşteri onayı ile yaptıklarını söylemişti. Servis başvurusun da “ müşteri isteği ile klips takılması “ gibi bir ibare yazmışlardı. Yeri hazır ve takılması kolay youtube da videosunu görmüştüm. Aldığımda paspaslar yerleştirilmiş ama klipsler arabanın bagajında duruyordu. Aldığınızda arabayı hazırlayan arkadaş koymayı unutmuş olabilir. Muhtemelen talebiniz doğrultusunda servis ücretsiz takacaktır.

Son düzenleme:

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Merhaba, ben 1000 km bakıma gittiğimde taktırtırmışım, servise neden aracı ilk teslim alırken takmadıklarını sorduğumda, bazı müşterilerin taban halısının delinmesini istemediğinden dolayı yerlerinin hazır olduğunu ve müşteri onayı ile yaptıklarını söylemişti. Servis başvurusun da “ müşteri isteği ile klips takılması “ gibi bir ibare yazmışlardı. Yeri hazır ve takılması kolay youtube da videosunu görmüştüm. Aldığımda paspaslar yerleştirilmiş ama klipsler arabanın bagajında duruyordu. Aldığınızda arabayı hazırlayan arkadaş koymayı unutmuş olabilir. Muhtemelen talebiniz doğrultusunda servis ücretsiz takacaktır.

Ben de aynı şekilde 1000 bakımında sorup aynı cevabı almıştım. Araba yeterince yol gürültüsü aldığı için bir de oraları deldirmek istememiştim. 4 senedir öyle kullanıyorum.

Geri