Civic FC5 Paspas Sabitleme Kilidi Hk.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar Merhaba,

Geçen hafta bir arkadaş kauçuk paspas tavsiyesi konusu altında fark ettiğim bir olay hakkında bilgi almak istiyorum. Aracımı sıfır aldım fakat kış olduğu için kauçuk paspas hediye edilmişti. Konu sonrası fark ettim ki FC5 kasa için paspas kitleme(klipsi) montajlı olmadığını gördüm. Bunu kendi monte eden, ya da elinde video olan ya da bu konuda yardımcı olacak bir arkadaş var mı? Halı paspas içerisinde jilet ile 2 kat kaldırılarak montajlayabileceğimi göstermiş fakat sizlerden de fikir alarak sürece devam etmek istedim.
Konu ile ilgili bilgi sahibi arkadaşları konu başlığı altına bekliyorum :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende de aynı problem var. Sahler marka paspas aldım içinde klipsleri var ama montajı kendim yapmaktan korkuyorum. Servise gitsem yapmazlar mı ve bunun için ücret talep ederler mi? Merhaba aracım 2019 model makyajlı elegance.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben servisin önünden geçerken uğradım rica ettim unutulmuş galiba dedim saolsun arkadaş 5dk da taktı. Herhangi bir ücret ödemedim. (Ankara Bora Honda)

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar Merhaba,

Geçen hafta bir arkadaş kauçuk paspas tavsiyesi konusu altında fark ettiğim bir olay hakkında bilgi almak istiyorum. Aracımı sıfır aldım fakat kış olduğu için kauçuk paspas hediye edilmişti. Konu sonrası fark ettim ki FC5 kasa için paspas kitleme(klipsi) montajlı olmadığını gördüm. Bunu kendi monte eden, ya da elinde video olan ya da bu konuda yardımcı olacak bir arkadaş var mı? Halı paspas içerisinde jilet ile 2 kat kaldırılarak montajlayabileceğimi göstermiş fakat sizlerden de fikir alarak sürece devam etmek istedim.
Konu ile ilgili bilgi sahibi arkadaşları konu başlığı altına bekliyorum :)

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Servise bakıma gittiğimde rica etmiştim takmışlardı. Montajı basit zaten.

gunesec

Özel Üye
Merhabalar, kauçuk paspasın klipslerini halıyı dememek için kullanmamıştım. Onun yerine paspasın altına slikonşa cırt bant yapıştırmıştım. Arabayı temizlerken cırt bant halıyı çivi gibi tutmuş, slikondan ayrılmıştı. Ben de şöyle bir şey yaptım, ilk temizlediği de deneyeceğim. Sürekli sök tak olmayacağı için(yerinde sabit kalacak çünkü) kalıcı olacağını düşündüm. Sonuçta halıyı tutsun yeter.
20200621_222713.jpg20200621_222652.jpg
Klipsin altındaki tırnak ve vidayı kestim. Yerine japon yapıştırıcısı ile cırt bantı yapıştırdım.

Geri