Paspas ve Bagaj Havuzu Öneri

Aracınız
Civic FC5 2018
FC5'ten sonra FE01 ile aranızdayım. Bende bagaj havuzu ve paspas alacağım. Önceki arabama aldığım paspaslar kaliteliydi ama arka koltuğun paspasları oturan kişi ittirince toparlanıyordu ve bu sebeple işlevsizdi. İncelediğim kadarıyla 4 marka var
1-Servisin orjinali (Tabi doğruysa)
2-Wöller
3-Sahler
4-Rizline

Yukarıda bahsettiğim konuyu göz önünde bulundurursak hangisinin zemine oturması iyidir ve kayma yapmaz. Forumda kullanan arkadaşların fikirleri nedir?

Rizline bagaj havuzu olabilir. Sahler bulamazsan olur.
Ama rizline paspas cacık

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Valla ben rizline kullanıyorum...memnunum...sahler de rizline kaliteli ürünler.Tercih parayı verecek kişide...Rizline paspas ve bagaj havuzu şeçmemdeki neden öncelikle fiyat...diğer püf nokta...sürücü paspası bütün tek parça olmasıydı....iyi günler

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Aracınız
Civic FC5 2018
Valla ben rizline kullanıyorum...memnunum...sahler de rizline kaliteli ürünler.Tercih parayı verecek kişide...Rizline paspas ve bagaj havuzu şeçmemdeki neden öncelikle fiyat...diğer püf nokta...sürücü paspası bütün tek parça olmasıydı....iyi günler

Teşekkür ederim öneriniz için. Önceki aracımda rizline tasarımında paspas kullandım belki markası rizline da olabilir. Özellikle arka paspasta çok toparlanma ve kayma oluyor mu? Sizde bu durum sözkonusu mu?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Rizline arka taraf paspaslar da çok çok az oynama oluyor ama kesinlikle toparlanma olmuyor yeterince kalın ve kauçuk bir paspas ...Hafif kaymayı elimle düzeltiyorum...Çok problem etmiyorum açıkcası.. vay arkadaş ben 1.5 sene önce aldım...285 TL idi...şuan fiatlara baktım uçmuş..

Son düzenleme:
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Rizline.com yada sahler com da ki fiyatı ile diğer sağlam site fiyatlarına göre en uygun hangisi ise onu almanızı tavsiye ederim..

Hatta direk sitesinden almak daha mantıklı çakmasını bile yapıp satabilirler..iyi günlerScreenshot_2023-02-27-16-57-47-086-edit_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme:
Geri