Civic FB7 Periyodik Bakım

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda İstanbulda yetkili serviste periyodik bakım yaptıranlar fiyat paylaşabilir mi? Özel servis tavsiyesi olup bilgilendirebilecek arkadaşlar da yazarsa sevinirim..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda İstanbulda yetkili serviste periyodik bakım yaptıranlar fiyat paylaşabilir mi? Özel servis tavsiyesi olup bilgilendirebilecek arkadaşlar da yazarsa sevinirim..

İnternetten mann filtre setini (220 civarı), motul 0w20 eco lite (220 civarı) alıp, sanayide bir ustaya 80-100 liraya işçilik parası verip halledebilirsiniz. Şahsen ben bu şekilde yapıyorum. Diğer bakım veya problemlerim olunca da Bostancı Sanayideki özel servis Koçarslan Hondaya gidiyorum, bugüne kadar gayet memnun kaldım?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Şu anda 2016 öncesi araçlar için serviste bakım ve tamir indirimleri mevcut, ilgili konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FB7 2014
93.000 km deki fb7 araç için bugün periyodik bakım yaptırdım. Ankarada Altan Hondaya giderdim, ancak son iki gidişimde fiyatlarını aşırı derecede arttırdıklarını gözlemledim. tavsiye üzerine Ankara Honda Servis Recep Usta'ya gittim. yağ filtreler ve rutin kontrol için 400 tl ödedim. Bunun dışında ekstra bie problem çıkmadığından, rakam yükselmedi. Usta da gayet ilgiliydi. Şimdilik farklı bir arıza veya ağır bakım yaptırmadığımdan, bu konular dışında Ankara'da periyodik bakım için önerebilirim.

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhabalar. Gecen sene 80bin bakimini subat sonu gibi yaptirmistim. Aradan 1 sene gecti. Pandemi nedeniyle arabayi fazla kullanamadim. 85000 civari su an. Bakim icin 90 bin i beklemelimiyim.

SM-M307FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
10 bin km veya 1 sene tavsiye edilir hangisi önce gelirse

Geri