Peugeot 308 GTi vs Honda Civic Type R! | Daha Güçlü Olan Daha Hızlı mı? | Karşı Karşıya

Aracınız
Civic FB7 2013
Diye başlık atıp video çekmişler lakin gözden kaçan bir durum var ; Nürburgring tur zamanlarına baktığımızda ; Peugeot 308 GTI 'in tur zamanı 9 dakika 22 saniye, Honda Civic Type R'ın tur zamanı ise 7 dakika 43 saniye zaten o pistin şampiyonu olan Type R özetle şöför var şöfer var durumları. Yorumlarda ise Honda sevmeyenler toplanmış adeta gerçi Şafak ' da pek beceremiyor Type R kullanmayı bence. :censored:

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Nürburgring konusunda katılıyorum. Daha iyi tur atılamaz gibi bir tur attı sürücü. Aracın sınırlarını ve piste çok hakim izlediyseniz..

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben tam tersi aracın hakkını veremediğini düşünüyorum başka bir sürücü daha iyi sonuç alabilirdi zaten kalkışları beceremiyor bu kişi normal Civic araçta da beceremedi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Videoyu daha önce izlemiştim zemin ıslak hatta su birikintileri var lastikler ikisinde de bitik dolayısıyla type-r gücünü yola yansıtamıyor 308 daha hafif olduğu için avantajlı bence bu arkadaşlar kendileri eğlenmiş nurburgring referans alınmalı orada da megane 7:40 la önden çekiş rekorunu kırdı ama oda üzerinde oynanmış sırf rekor kırmak için hazırlanmış bir araç type-r gibi seri üretim değil civic içinde böyle bir model için çalışılıyormuş muhtemelen yeni bir rekor kıracak

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu videonun şampiyonu Typer R bence sürüşte sıkıntı var.

Geri