Civic FC5 Port Bagaj

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar
Fc5 aracımız için araç üstü port bagaj almak istiyorum.
Bununla ilgili fikir ve tavsiyelerinizi almak isterim.
Teşekürler.

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaşlar kimse cevap yazmamış. ben de fc5 aracıma port bagaj düşünüyorum. malum yaz geliyor. port bagaj tavan rayları aracın boyasına zarar verir mi? port bagaj işini nereden halledebilirim? bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı?

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar ben bisiklet taşıyıcı ile 2 bisiklet taşıdım ve daha 2 taşımada boyaya zarar verdi. Kaportaya gelen yerlere bez koydum bu sefer tam oturmadı malzeme esneme yaptı. Bisiklet taşıyıcıda olanlar bu. Araca özel değilde genel olduğu için bu tür şeyler illaki araya bişeyler koyup korumak gerekiyor.

Gurbetçiler takip km lerce yol geliyor ama araçlar sw yani hazır ray var. Sedan araca da illaki oluyor kullanan var ama sw gibi altyapısı yok. Kapı üst içlerinden sabitlemek gerekecek. Deneyip görmek lazım.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar ben bisiklet taşıyıcı ile 2 bisiklet taşıdım ve daha 2 taşımada boyaya zarar verdi. Kaportaya gelen yerlere bez koydum bu sefer tam oturmadı malzeme esneme yaptı. Bisiklet taşıyıcıda olanlar bu. Araca özel değilde genel olduğu için bu tür şeyler illaki araya bişeyler koyup korumak gerekiyor.

Gurbetçiler takip km lerce yol geliyor ama araçlar sw yani hazır ray var. Sedan araca da illaki oluyor kullanan var ama sw gibi altyapısı yok. Kapı üst içlerinden sabitlemek gerekecek. Deneyip görmek lazım.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hocam bisiklet için bagaj taşıyıcısı kullandınız mı? o da çizer mi acaba?

Merhaba arkadaşlar bende FC5 executive aracıma tavan tipi bisiklet taşıyıcı almak istiyorum.

Port bagaj veya araç üstü bisiklet taşıyıcı deneyen oldu mu ? Montajı vs kolay olur mu ve araca zararı olur mu ?

Bilgisi olan varsa paylaşırsa hepimiz öğrenmiş oluruz.

Teşekkürler,

Aracınız
Civic FC5 2019
ben de konunun takipçisiyim. çoğu usta port bagaj için olumsuz görüş belirtiyor ama illa ki düşünüyorsanız ilgilendiğim port bagajın linkini vereyim. hangimiz alırsak deneyimlerimizi paylaşalım.
Honda Civic Ara Atkı Port Bagaj Taşıyıcı - n11.com
Merhaba arkadaşlar bende FC5 executive aracıma tavan tipi bisiklet taşıyıcı almak istiyorum.

Port bagaj veya araç üstü bisiklet taşıyıcı deneyen oldu mu ? Montajı vs kolay olur mu ve araca zararı olur mu ?

Bilgisi olan varsa paylaşırsa hepimiz öğrenmiş oluruz.

Teşekkürler,

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri