Premium Paket

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar benim aracım 1.5 Eco Premium. Biliyorsunuz donanımsal anlamda bazı eksiklikleri var. Aracın mevcut camları üzerinde cam filmi olup olmadığını tam anlayamadım. Premium kasa alıp cam filmi yaptıran var mı? Bir de deri direksiyon simidi diktirmeyi düşünüyorum. Bununla ilgili önerebileceginiz bir yer var mı?

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Cam flimi yok diye biliyorum Hondanın sitesinden donanım özelliklerine bakabilirsiniz önereceğim kılıf yok yorumlara bakarak alabilirsiniz ayrıca sanayide dikecelek ise görerek alırsınız

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Llumar yapan uygulama merkezi alternatif olarak Sunteki önerdi. Fiyatı daha uygun ama daha önce yaptıran var mı acaba ? Ya da Sonax cam filmi önerir misiniz?

Sun protec benim araçta var. 7 sene garanti verdiler. Şuan 4 sene oldu. Solma, çatlama ve kabarcık oluşmadı. Lumar ve 3M'den bir tık daha uygun. Güneşe karşı yanmayı azalttığını ilk başta net olarak hissetttim. Kötü bir flim değil.

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Cam filmini yaptırdım ancak arka camda hava kabarcıkları oluştu. Yapan yer aracın 3 hafta güneşte kalması gerektiğini söyledi. Böylelikle kabarcıkların gideceğini ifade etti ancak pek emin olamadım. 3 hafta beklemek gerekir mi? Değişim yapılması durumunda 3 hafta beklemek cam filmini çıkartırken sorun olur mu? Rezistansa zarar verir mi? Böyle bir durum yaşayan oldu mu acaba ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Cam filmini yaptırdım ancak arka camda hava kabarcıkları oluştu. Yapan yer aracın 3 hafta güneşte kalması gerektiğini söyledi. Böylelikle kabarcıkların gideceğini ifade etti ancak pek emin olamadım. 3 hafta beklemek gerekir mi? Değişim yapılması durumunda 3 hafta beklemek cam filmini çıkartırken sorun olur mu? Rezistansa zarar verir mi? Böyle bir durum yaşayan oldu mu acaba ?

Kabarcık gitmez nem gider hocam

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri