Rölanti titreme sarsıntı

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar , 2021 aracım Fe1 eco elegans 12 bin km de . Sürekli yapmasa da , kırmızı ışıklarda bazan n den d ye geçince , bazen de park esnasında ileri geri bikaç defa yapınca duyulacak ve hissedilecek kadar titreşim geliyor aracın vites önünde ( kablosuz şarj olan kısımdan) hissediyorum .bu durum normal mi?

Ad Soyad
Kaan H.
Aracınız
Civic FE1 2021
Ben koltukta otururken hissediyorum, vites d konumunda ayak frende rolanti anında titriyor sinir bozucu bir titreme. Servise götüreceğim 1-2 hafta içinde bakalım.

Ad Soyad
Kaan H.
Aracınız
Civic FE1 2021
Geçtiğimiz hafta arabayı bu şikayetle götürdüm 2 adet enjektörde arıza olduğunu söylenip, enjektör değişimi yapıldı. Rölantide titreme sorunu çözüldü. Ancak şimdi de başka sorun çıktı dururken vitesi d y aldıgımda homurdanma sesi gibi bir ses geliyor, muhtemelen motor içerisinde bir şey bir şeye değiyor, öncesinde böyle bir şey yoktu enjektör değiştirirken oldu büyük ihtimal.

Ad Soyad
Okan Güleryüz
Aracınız
Civic FC5 2021
Ben koltukta otururken hissediyorum, vites d konumunda ayak frende rolanti anında titriyor sinir bozucu bir titreme. Servise götüreceğim 1-2 hafta içinde bakalım.
Merhaba hocam bir çözüm bulursaniz eğer geri dönüş yapar mısınız aynı sorundan bende muzadaribim

Geri