Civic ES7 Rolanti sorunu yardım

Ad Soyad
Ahmet inanç
Aracınız
Civic ES7 2005
2005 cıvıc Selamın aleyküm abilerim kardeşlerim ben arabamın şarj dinamosu bakımı yaptırdım malum kış geliyor 2 senede bir kontrol ettirir kömürleri eskimişse değiştirtirim yine yapıldıktan sonra aracımda ışıklara geldiğimde Rolanti düşüyor kalkıyor bazen çok yüksek devirde çalışıyor sonra kendi düşüyor bildiğin ışıklarda araba bağırıyor asıl mesele rolantiye alakalı ne varsa baktırdım kontrol ettirdim gaz kelebeği temizlettim Rolanti motorunu temizlettirdim detaylı egr vaktini bütün sensörlerini temizletip serviste adaptasyon yaptırdım buji değişimi yaptım yok abiler çözüm bulamadık gitmediğim usta vs kimse kalmadı araba devir düşürüp kalkıyor vites geçişinde sert düşüyor birden kalkıyor devir hava kaçak kontrolü yapıldı ama maalesef çözüm bulamadık arabamı da çok seviyorum lütfen başına gelen varsa yardımcı olur musunuz bi ama şarj dinamosu tamiri olduktan sonra olmaya başladı akü ölçüldü dinamo akımı kontrol edildi sebebini bulamadık maalesef komple Rolanti motoru ve gaz kelebeği değiştirmeyi düşünüyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri