Civic ES7 Rolanti sorunu

Ad Soyad
Fatih Yaktu
Aracınız
Civic ES7 2002
Beyler selamın aleyküm 2002 civic var. Arabada debriyaja basınca rolanti dibe düşüp tekrar toparlıyor. İkinci vitesde yavaşlayıp kasisden geçerken zor toparlıyor. Alt devirde 1200 devirlerde falan kendi gitmek istiyor. Sebebi ne olabilir başına gelen var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Beyler selamın aleyküm 2002 civic var. Arabada debriyaja basınca rolanti dibe düşüp tekrar toparlıyor. İkinci vitesde yavaşlayıp kasisden geçerken zor toparlıyor. Alt devirde 1200 devirlerde falan kendi gitmek istiyor. Sebebi ne olabilir başına gelen var mı?

Bujiler Kontrol edildi mi?
Sübap ayarı Yapıldı mı?
Lpg'de daha mı fazla hissediyorsunuz?

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Boğaz kelebeği temizliği yaptırdın mı? Subaplarının durumu nedir? Lpg varsa marka modeli nedir? Hava filtresinin sahte olmadığından emin ol.

Ad Soyad
Fatih Yaktu
Aracınız
Civic ES7 2002
Subap ayarini aldigimda yaptirdim demisti lpg de daha fazla bi ara zengin karışım motor lambası yanmisti lpg ayarindan sonra o duzeldi ama rolanti ve alt devirlerde silkeleme devam ediyor

Aracınız
Civic ES7 2002
Subap ayarini aldigimda yaptirdim demisti lpg de daha fazla bi ara zengin karışım motor lambası yanmisti lpg ayarindan sonra o duzeldi ama rolanti ve alt devirlerde silkeleme devam ediyor

Subapların kendileri dolmuş olabilir. Temizlenmesi baya rahatlatır. Atiker vardı bende abuk sabuk davranıyodu,bende gittim söktürdüm Lovato taktırdım kurtuldum mesela. Enjektörlerin manifoldla olan bağlantısından hava almadığından emin olun. Bir Honda plazaya gidip aracı orjinal yazılıma bağlatıp değerlerine bir baktırın ona göre hareket edersiniz. Bir yerden hava alıp almadığını onlar söyler zaten. Bu hava alma olayı çok aptallaştırabiliyo motoru.

Geri