Civic FC5 Rs jant alınır.

Aracınız
2021 Fc5 Eco elegans aracım için 17 inçlik Rs jantı dedikleri executive modellerinin üzerinde gelen orjinal jantlardan arıyorum. Temiz az kullanılmış Trakya Bölgesine yakın satmak isteyen varsa görüşebiliriz.
Orjinal jantlarımın bijon aralığı 5x114,3 bunu biliyorum ama ofset değeri EAT 40 diye biliyorum, Rs jantları da kimisi EAT 45 kimisi EAT 50 yazmış hangisi aracıma uyar bilen var mı ?

Aracınız
Civic FC5 2020
2021 Fc5 Eco elegans aracım için 17 inçlik Rs jantı dedikleri executive modellerinin üzerinde gelen orjinal jantlardan arıyorum. Temiz az kullanılmış Trakya Bölgesine yakın satmak isteyen varsa görüşebiliriz.
Orjinal jantlarımın bijon aralığı 5x114,3 bunu biliyorum ama ofset değeri EAT 40 diye biliyorum, Rs jantları da kimisi EAT 45 kimisi EAT 50 yazmış hangisi aracıma uyar bilen var mı ?

ofsete takılamayın, ikiside uyar. Siz yeterki orjinalin alın replikadan uzak durun.

Ugr60

0
Ben geçen yıl almıştım rs jantı takmak bu yıla nasip oldu geçen cumartesi taktırdım. Yanak kalınlığı 55 ten 50 ye düşeceğinden bir konfor düşüşü ve çukurların daha fazla hissedilmesi durumu olacağını düşünüyordum ama ilginç bir şekilde tam tersi durum oldu çukur geçişlerini nedense daha az hissediyorum bunda taktığım lastiğin farkı var mı bilmiyorum ( xl güçlendirilmiş yanak ) lastik taktım. buna ek olarak aracın viraj alma durumu hissedilir şekilde iyileşti, virajlarda eski salınımı yok aracın. Özetle 18",19" inç gibi replika jantlara hiç gerek yok orjinal 17" bir rs jantı alın düşünmeden takıp keyifle kullanın.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracınız
Bakalım bende bulabilirsem, yumuşak sessiz bir lastikle güzel olacak ama kısmet diyelim.

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Iyi gunler, yetkili servisten rs jant icin yakin zamanda fiyat alan oldu mu?

Geri