Rüzgarlık sökümü.

Aracınız
Civic FD6 2010
Cam rüzgarlıklarını söktükten sonra, kalan izleri nasıl giderebiliriz. (Bildiğiniz üzere, altı siyah bant, biraz zorlayınca aracın orjinal bantları kalkıyor)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Cam rüzgarlıklarını söktükten sonra, kalan izleri nasıl giderebiliriz. (Bildiğiniz üzere, altı siyah bant, biraz zorlayınca aracın orjinal bantları kalkıyor)

Bulabilir misiniz piyasada bilmiyorum ama ben iş yerimde bu tip işlemler için Ambersil kullanıyorum.

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic FD6 2010
Bilgi için teşekkürler, piyasada bulabileceğim bir link veya adres mevcut mu? Var ise paylaşmanızı rica ederim.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Mazot ile yumuşatıp çıkarabilirsiniz. Uygulanacak bölgeye fırça ile sürüp 5 dk bekleyin. İnce olanlar çabuk yumuşar zaten. Yüzeyi temizleyip kalanlar için 2. kez tekrar edin. Daha sonra araç şampuanı ile yıkayın. Bir cila ile de üstünden geçerseniz mis gibi çıkar.

Aracınız
Merhaba.
Birara bende bu rüzgarlıkları çıkarmayı düşündüm ama bende ara ara silikon olduğu için altında iz bırakacağı kesindi ve vazgeçtim. Çünkü altı kaporta değilde siyah folyo kaplama var.
Bence hiç dokunmayın ama illede çıkardan diyorsanız rüzgarlıkları hafif ısıtıp çekin alın. Sonrada alttaki atıklarla hiç uğraşmadan siyah bant folyoyu çıkartın gitsin ve tuningcide yenisin tertemiz çektirin tekrar.
En iyi çözüm bu bence.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri