Rutin Bakım Güncel Fiyatları (Buji, V Kayışı, Subap, Yakıt Filtresi vs.)

Aracınız
Civic FB7 2012
Ankara Honda Borada kış kampanyası vardı. FB7 aracım için Bujiler, Şanzıman Yağı, Subap Ayarı, Rot Ayarı, V kayışı için 8000 TL'ye yakın bir ücret ödedim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Herkese selamlar,

178 bin km'deki 2012 model civic aracım için aldığım fiyat aşağıdadır.

Rutin Bakım (yağ, su, filtreler) : 4500 TL (servisin verdiği fiyat) subap ayarı da olursa 2.300 tl ekstra fiyat çıkıyormuş.

sanayide belirli bir ustam yok açıkçası. sanayide fiyat da sormadım herhangi birine.

bu fiyatlar aşırı pahalı geliyor bana. sizce bu marka,model araç için fiyatlar ne olmalı?
Hocam aracınız garanti kapsamında değil ki!
Çevrenizde Honda ustası aramanızı öneririm. Yağ filtre vs. kendiniz alın ustaya işçilik ücreti ödersiniz. Subap ayarın fiyatını acayip şekilde abartmışlar!
Yağ, yağ filtresi, polen, hava filtresi 2.000 TL. civarı uygun şekilde halledilir.

Aracınız
Hocam aracınız garanti kapsamında değil ki!
Çevrenizde Honda ustası aramanızı öneririm. Yağ filtre vs. kendiniz alın ustaya işçilik ücreti ödersiniz. Subap ayarın fiyatını acayip şekilde abartmışlar!
Yağ, yağ filtresi, polen, hava filtresi 2.000 TL. civarı uygun şekilde halledilir.
honda ustası var hocam 3-5 tane. işyerinden tavsiye etmişlerdi. birkaç kere gittim ağır bakımlar için çok memnun kalmadım. yine sorarım fiyat alırım sanayiden de.

Aracınız
Civic FB7 2012
rutin bakımlar için yetkili servise gitmeye gerek yok. Servisin 4000 TL istediği bakımı dışarda yarı fiyata yaptırabilirsiniz. Ben sadece ağır bakımlar çin yetkili servise gitme taraftarıyım. Çünkü özelde bir çok sıkıntı çıkabiliyor, araç düzen tutmuyor. Orjinal ürünle yetkili serviste ağır bakım yaptırmak daha mantıklı.

Geri