Sa arkadaşlar hayırlı akşamlar ,hayırlı bayramlar bir sorum olacaktı aracımda haftada

Normal değil Hocam
Ben 1 senedir ara ara kontrol ediyorum hiç su eksilttiğini görmedim
Hava ne kadar sıcak olursa olsun
Arabistan’da çalıştım orada da Toyota ve Honda kullandım orada da hiç rastlamadım
Mutlaka bi yerden kaçırıyordur
Muhtemelen de hararet yüksekken sıkışmadan dolayı atıyordur suyun nerden geldiğini hararet yükseldiğinde takip edersen görebilirsiniz bu arada yağın rengini de kontrol edin motora da veriyor olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sa arkadaşlar hayırlı akşamlar ,hayırlı bayramlar bir sorum olacaktı aracımda haftada bir hararet yükseliyor suyun bu kadar kısa sürede azalmadı normal mi

Degil. Ben hic bilmem su eksilttigini. En kisa surede goster hocam. Kacak var. Allah muhafaza anlamazsin yakarsin motoru.

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sa arkadaşlar hayırlı akşamlar ,hayırlı bayramlar bir sorum olacaktı aracımda haftada bir hararet yükseliyor suyun bu kadar kısa sürede azalmadı normal mi

Ben böyle bi sorunla karsilasmadim ama arkadasim karsilasti arac su eksiltiyordu surekli su ekliyordu arabaya tabi su eklemede zararli zamanla kirec oluyor arkadasim bi ilac atti tesisata sanayide hal olmustu diye hatirliyorum gecmis olsun.

Geri