Civic FC5 Sabah çalıştırma uzun sürdü

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar
2hafta oldu aracı alalı elegans eco otomatik.
Bu sabah anahtarı çevirdim 3-4 saniye sürdü çalışması.Hava 3 derece.Daha önceki poloda benzinliydi fakat tak diye çalışırdı.Motorda bir miktar gaz kalıyor onla çalışmaya çalışıp çalışamıyor benzine geçip mi çalışıyordur?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Lpg olunca çalışmasını biraz geciktiriyor sanırım 2 yılı geçmesine rağmen benzinli aracım tık diye alıyor marşı soğuk sıcak farketmeksizin. Ayrıca araç benzinde çalışıp lpgye geçer mantığı böyle.

Aracınız
Civic FC5 2019
Selamlar
2hafta oldu aracı alalı elegans eco otomatik.
Bu sabah anahtarı çevirdim 3-4 saniye sürdü çalışması.Hava 3 derece.Daha önceki poloda benzinliydi fakat tak diye çalışırdı.Motorda bir miktar gaz kalıyor onla çalışmaya çalışıp çalışamıyor benzine geçip mi çalışıyordur?

Musa Bey Selamlar,

Aynı problemi bende yaşamıştım. Ankara'da Bora Yetkili servisi aracı inceledi, araca bağlanıp bir ayar yaptılar düzeldi. Bende sabah ilk çalıştırmada bu süre 5-6 saniyeleri buluyordu.
Geç olmadan baktırmakta fayda var.

Saygılarımla,

Aracınız
Civic FC5 2020
Musa Bey Selamlar,

Aynı problemi bende yaşamıştım. Ankara'da Bora Yetkili servisi aracı inceledi, araca bağlanıp bir ayar yaptılar düzeldi. Bende sabah ilk çalıştırmada bu süre 5-6 saniyeleri buluyordu.
Geç olmadan baktırmakta fayda var.

Saygılarımla,

Cevabınız için teşekkürler bin bakımına gidince servise ileteyim o zaman.

Aracınız
Civic FC5 2019
Cevabınız için teşekkürler bin bakımına gidince servise ileteyim o zaman.

Musa bey sabahları video çekmeniz faydalı olur, servis aracı bırakmanızı isteyebilir ertesi gün bunu tekrarlamazsa ilgilenmeyebilirler. Devir göstergesini göstererek ve mümkünse cam açık mars sesini dinleterek video faydalı olacaktır. Şahsen ben öyle yapmıştım.

Geri