Sabah marş sorunu

Aracınız
Civic aracım yok
Ustam ile görüştüm. İklim şartlarıda önem arzediyormuş. Elinde ayrıntılı sente anahtarı varsa 17 emme 23 egzos yapsın dedi. Yoksa emme 15 egzos 25 yapsın dedi. Fiyatı 200 tl. Olayı anlattım. Büyük ihtimalle subaptır dedi. Toyota grubunda subap ayarı yokmuş. Onun için pek bilmezler dedi. Problem olursa telefondan yardım ederiz dedi. Mehmet +905337279788

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Hocam müjdemi isterim sabah artık tek marşta çalışıyor çok şükür ?? yardımın için zaman ayırdığın için çoook teşekkür ederim Allah razı olsun ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam müjdemi isterim sabah artık tek marşta çalışıyor çok şükür yardımın için zaman ayırdığın için çoook teşekkür ederim Allah razı olsun
Ne demek hocam işiniz görüldü ise bu bize yeter. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz. Bir kaç gün benzinde kullanın sonra bir lpg ayarına baktırırsanız çok daha güzel olur.

Aracınız
Civic aracım yok
Ne demek hocam işiniz görüldü ise bu bize yeter. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz. Bir kaç gün benzinde kullanın sonra bir lpg ayarına baktırırsanız çok daha güzel olur.

LPG ayarına gazcıda mı baktırcam bide baktırmam kesin gerekir mi? Çünkü uzun yola çıkacağım da aciliyet var mı ona? :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
LPG ayarına gazcıda mı baktırcam bide baktırmam kesin gerekir mi? Çünkü uzun yola çıkacağım da aciliyet var mı ona? :)
Eğer lpg ayarı bozuk subap ayarına göre yapıldıysa ve yakıt haritanız dengesiz ise gerekli olur. Aracın benzin yakıt haritası düzgün olmalı. Sonra buna göre lpg ayarı yapılır. Hangi marka kullanıyorsanız ona götürün.

Geri