Sağ ön koltuk emniyet kemeri uyarisi

Aracınız
Civic FC5 2020
Yakıt tüketiminin izlenmesi, Android ekran, LED farlar, emniyet kemeri uyarısı da varmış. Makyajlı kasa güzel araç oldu.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim 2020 makyajlı aracımdada yolcu emniyet kemeri ikazı var ama androidi bayiden alıken sordum yok demişlerdi.Bilgisi olan varmı???

S

Silinen üye 11736

Guest
Executivelerde ve yeni elegancelarda takılı ekran android diye biliyorum ayrıca aracım makyajlı kasa değil ve elegance şimdiki alt kasa ekranı takılı 5” olan

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Benim emniyet kemeri uyarı sesi eskiden 6 hoparlörden birden gelirdi şimdi sol ön hoparlörden geliyor sadece bunun bir ayarı varmı?

Aracınız
Civic FD6 2007
SELAMUN ALEYKÜM 2007 MODEL CİVİC 1,6 VTEC ELEGANCE MODEL ARACIM VAR ARAÇTA UYARI EKRANLARINDA EMNİYET KEMERİ UYARISI VE SESİ ÇIKMIYOR BUNA ÇÖZÜM NEDİR.. EKRANDA UYARI VERMEMESİ BİR DAHİ TUHAF

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
SELAMUN ALEYKÜM 2007 MODEL CİVİC 1,6 VTEC ELEGANCE MODEL ARACIM VAR ARAÇTA UYARI EKRANLARINDA EMNİYET KEMERİ UYARISI VE SESİ ÇIKMIYOR BUNA ÇÖZÜM NEDİR.. EKRANDA UYARI VERMEMESİ BİR DAHİ TUHAF
Ve aleykümselam
Koltuk ağırlık ölçer veya tesisatta bir problem olabilir

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
peki nasıl kontrolü sağlayıp test edebiliriz. yani nereyi kontrol etmem gerekiyor
Daha önceden bu tarz bir problem yaşamadım. Sadece tahmin ediyorum. Tesisatı bilen bir elektrik ustası ile beraber önce tesisatta akım var mı kontrol edilebilir. Sonra ağırlık ölçer aparatın çıkarılıp bakılması lazım. Bu aparatın yeri oturma pozisyonunda olmalı. Kumaş sökmeden ulaşılabilir mi bilmiyorum.

Geri