Sakarya Buluşması

Aracınız
Arkadaşlar merabalar @toprakyalin ile ortaklaşa buluşma düzenleyelim istiyoruz (ki kendisi maşallah her konuda baya bilgiye sahip birisi ve gerçekten çok yardımsever) kesinlikle tanışmalısınız. Çevre illerden de tabiki gelen olursa çok daha keyifli olacaktır. Buluşmanın yerine ve zamanına burdan sizlerle ortaklaşa karar veririz. Kimler katılabilir? Var mıdır Sakarya’da ben gelirim diyen arkadaşlarımız?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Teşekkür ederim. Sizin gibi değerli bir öğretmenizle tanışmaktan dolayı bende memnun oldum. Sakarya grubu kurulursa organizasyon, buluşmalar, fikir paylaşımları, toplu halde ürün alımında iskonto yaptırma, ne nerede nasıl yapılır gibi konular ile hem sosyalleşmiş olunulup hemde bir çok insan bir biri ile bu vesile ile tanışmış olur.

Aracınız
Civic FD6 2010
Sakarya'da bir Civic Wp grubu var mıdır? ilgili, yetkili arkadaşlardan öğreneceğimiz çok şey vardır diye düşünüyorum :)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Sakarya'da bir Civic Wp grubu var mıdır? ilgili, yetkili arkadaşlardan öğreneceğimiz çok şey vardır diye düşünüyorum :)
Forumumuzda herhangi bir wp grubu bulunmamaktadır. Tüm paylaşımlar forum üzerinden gerçekleşmektedir.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
S

Silinen üye 20336

Guest
Hmm.. Şehir şehir gruplar olup buluşmalar olsaymış iyimiş. Neyse sağlık olsun :)
Whatsapp grubu olmaması şehir yada ilçelerde buluşmaların yapılmasına engel teşkil etmez @CihanCicek hocam.

Toplantı organizasyonlarının CivicTR çatısı altında merkezi görünür olarak yapılması yakın il ve ilçelerdekilerin hatta uzak bile olsa katılmak isteyebileceklerin yada toplantı zamanında herhangi bir sebeple ilgili lokasyonda bulunacak üyelerimizin de katılmalarına olanak sağlar. ??

Ayrıca gerçekleştirilen buluşmalarla ilgili her türlü paylaşım, CivicTR içersinde daha geniş çapta bir sosyalleşmeyi sağlar ve olumlu örnek teşkil ederek buluşmalara teşvik etmiş olur... ??

Keyifli forumlar... ???

Aracınız
Civic FD6 2010
Haklısınız tabiiki, ortamı bilmediğim için deneme yanılmayla öğreniyorum bazı şeyleri de :)

Ocağın ilk haftası istanbulda olacağım. Belki bir buluşmaya da denk gelmiş olurum :geek:

Arkadaşlar merabalar @toprakyalin ile ortaklaşa buluşma düzenleyelim istiyoruz (ki kendisi maşallah her konuda baya bilgiye sahip birisi ve gerçekten çok yardımsever) kesinlikle tanışmalısınız. Çevre illerden de tabiki gelen olursa çok daha keyifli olacaktır. Buluşmanın yerine ve zamanına burdan sizlerle ortaklaşa karar veririz. Kimler katılabilir? Var mıdır Sakarya’da ben gelirim diyen arkadaşlarımız?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben gelirim hocam

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri