Civic FB7 Şanzıman yağı yetkili servis

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Şanzıman yağ filtresi değiştirmediniz sanırım ?

Genel merkezden aradılar bende durumu söyledim sistemden gördüler değişmemiş verdikleri faturada da yazmıyordu zaten. Kötü olsa değişim yapılırdı dedi genel merkez ama bilmiyoruz artık durumu nasıl. Ne yapmak lazım şimdi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben geçen sene yağı değiştirirken filtreyide değiştirmek isteyip istemediğimi sordular bende değiştirin dedim 170tl gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam. Filtreyi sökse bile durumunun ne olduğunu anlayamaz zaten. Bir sonraki değişime kadar arabanızı satmazsanız onda değiştirirsiniz. Çok dert edilecek birşey değil bence. Yakıt filtresi değişimini de önermişti mesela ben onu istemdim uçuk bir fiyatı vardı.

Ben geçen sene yağı değiştirirken filtreyide değiştirmek isteyip istemediğimi sordular bende değiştirin dedim 170tl gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam. Filtreyi sökse bile durumunun ne olduğunu anlayamaz zaten. Bir sonraki değişime kadar arabanızı satmazsanız onda değiştirirsiniz. Çok dert edilecek birşey değil bence. Yakıt filtresi değişimini de önermişti mesela ben onu istemdim uçuk bir fiyatı vardı.

İnşallah bir sorun olmaz bana sormadılar bile değişme olsun mu diye

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
İnşallah bir sorun olmaz bana sormadılar bile değişme olsun mu diye

Benim araçta 100k ya çok yakındı gittiğimde firen hidroliğininde değişimini tavsiye ederiz demişti ekstra olarak onuda değiştirmiştim. Servis yönlendirmesi gerçekten önemli keşke hepsi aynı standartta olsa.

Aracınız
Aynen bende de filtre değişmedi. Benzin filtresi için zaten kendileride sistemde görünüyor ama araç lpg li gerek yok bizce diyorlar.
Ama bir sonraki şanzuman yağ değişimde bende filtreyi soracağım.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri