Şanzuman yağı Değişimi

Aracınız
Merhaba arkadaşlar
kocaeli gebzedeyım . 97 model civic aracım var otomatık 1.4 şanzuman yagı degıstırmek ıstıyorum .

Honda kamar 200 TL
İkiler Honda - 160 TL
Mutluhan yetkılı servıs - 280 TL

fiyatlar verdiler yetkılı servıs dısında bu ısı iyi bir şekilde yapabilecek guvenılır bır ustanız ravsıye edebılecegınız yer var mı acaba

Gebze Ve anadolu yakası

Merhaba arkadaşlar
kocaeli gebzedeyım . 97 model civic aracım var otomatık 1.4 şanzuman yagı degıstırmek ıstıyorum .

Honda kamar 200 TL
İkiler Honda - 160 TL
Mutluhan yetkılı servıs - 280 TL

fiyatlar verdiler yetkılı servıs dısında bu ısı iyi bir şekilde yapabilecek guvenılır bır ustanız ravsıye edebılecegınız yer var mı acaba

Gebze Ve anadolu yakası

Yağı servisten al öyle götür ustaya şanzıman yağının orjinal olması şart

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Aracın Şanzuman yağı değişmiyor diyebiliyorum iyice bir araştır sadece ilave yapılıyor tamamen değiştirirsen şanzımanı kitletebilirsin bir arkadaşımın başına geldi bence araştır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Aracın Şanzuman yağı değişmiyor diyebiliyorum iyice bir araştır sadece ilave yapılıyor tamamen değiştirirsen şanzımanı kitletebilirsin bir arkadaşımın başına geldi bence araştır

Otomatik araçlarda şanzıman yağının değişmesi çok önemli aşınan balataların tozları yağa karışıp sistem içerisine zarar verebilir. Uygun Atf yağ ile şanzıman filitresi değiştirilir şanzıman içindeki mıknatıs temizlenir. Manuel şanzımanlı araçlarda da yağ değiştirmek önemli yağ zamanla ısınma soğuma toz suyun yağa karışması ile özelliğini yitirir. Yağ görevini yapamaz duruma gelir. İlave olayı tamamen usta efsanesi ötme kilitlenme arıza durumu her şanzımanda karşılaşılabilecek bir durum.

Aracınız
Civic EK
yağ değişmemesi efsane bence kesinlikle katkı ile temizlenip sonra yag değiştirilmeli ben 99 1,4 için eneos kullanmıştım 6 ayı geçti bir sıkıntı yok EFSANELERE kulakmasmayın.

Geri