Şanzuman yağı servis dışında değiştirebilir miyim

Arkadaşlar selam aleyküm öncelikle aranıza yeni katıldım Honda ilk defa aldım daha önce wolksagen Mercedes ford vb araçlar kullandım Honda hakkında bilgi sahibi değilim 2016 model FB 7 kasa otomatik aracım var 55 km de şanzıman yağını değiştirmek istiyorum ama servis dolandırıcı Oray gitmek istemiyorum tavsiyeleriniz nedir hangi marka yağ almalıyım kaç litre şimdiden teşekkür ediyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
İstanbul ikitellide SİSTEM HONDA var.Ben memnun kaldım adamlar işinin piri.Honda orjinal şanzıman yağı var orada ben koydurmuştum

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaşlar selam aleyküm öncelikle aranıza yeni katıldım Honda ilk defa aldım daha önce wolksagen Mercedes ford vb araçlar kullandım Honda hakkında bilgi sahibi değilim 2016 model FB 7 kasa otomatik aracım var 55 km de şanzıman yağını değiştirmek istiyorum ama servis dolandırıcı Oray gitmek istemiyorum tavsiyeleriniz nedir hangi marka yağ almalıyım kaç litre şimdiden teşekkür ediyorum
emoji1317.png

Fiyat neydi acaba üstadım

Ben 3 ay önce yaptırdım ve baya şey yapıldı.Subap ayarı,V kayışı,Motor yağ tapaları,Şanzıman yağı v.b
fiyatları uygun ve işçilikleri iyi.
Bayabi araştırıp gitmiştim oraya.İstersen googleden sistem honda diye sende araştırabilirsin.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Ben şanzıman yağını 57 bin kmde Eneos eco atf ile dışarıda değiştirdim.Araç şu an 75 binde herhangi bir sorun olmadı.Bence periyodik bakım için de servise gitmeye gerek yok.Sarf malzemeleri internetten temin edip işini bilen bir yerde değiştirin.Ben 3 yıldır öyle yapıyorum...

Habib

0
Konya'da şanzuman ve motor yağı değişimi için tavsiye edebileceğiniz bir usta var mi? Yakin zamanda degisim yaptiran arkadaslardan fiyat bilgisi alabilir miyim?

Geri