Şanzuman

İyi günler arkadaşlar 2016 model fb7 otomatik aracım var araç p konumundayken aracı r veya d konumuna alınca artık tak mı dersiniz şık dersiniz bi ses geliyor bunun sebebi ne acaba daha önce böyle bi sorunla karşılan var mı acaba teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Muhtemelen aracın yükü şanzıman üzerinde kaldığı için bu durumla karşılaşıyorsunuz.
Lütfen linkteki konuyu inceleyiniz,

Teşekkür ederim inceliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dragon

0
Aracınız
sanzimanla ilgili soyle bir durumum var bende de; araci stop ederken duz zeminde durduruyorum n ye alip el frenini cekiyorum ayagimi da frenden cekip yuku tamamen el frenine bindirip tekrar frene basarak n den p ye getiriyorum o arada n den r ye gecerken tak diye bir ses geliyor hep, r den p ye gecerken de hafif ileri atiyor. Nedendir anlamadim halbuki vites degistirmeden once yuku el frenine verip boslugunu da aliyorum

2008 FD6 Otomatik Lpg

speed

0
Ben araci calistirinca geri manevra yapmiycaksam N de calistiriyorum park edecegim zamanda firene bas N ye al elfirenini cek fireni brak stop et sonra bosa al . Ayrica bunsesi yokus ahsagi iken araci ilk calistirdiginizda ilk hareketi N de yapip giderken D ye alincada duyarsiniz Duymamak icin arac duruyorken d de kalkmak.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri