satılık FC5 honda go access multimedya sistemi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
aracı alırken taktırdığım Honda go access navigasyon ve multimedya cihazım satılıktır. Daha farklı bir cihaz düşündüğüm için satıyorum. Şuanda servislerde 3000 tl civarındadır. Ben 1800 tl ye satıyorum. Çizik vs. kesinlikle yoktur. İsteyen aracın üzerinde görebilir (henüz sökmedim.)

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    48.2 KB · Görüntüleme: 9

ywzckr

0
satılık FC5 honda go access multimedya sistemi.

Hocam liste fiyatında elegancelar için navigasyonlu versiyonları için liste fiyatina 1800 tl eklenecektir yazıyor fiyat listesinde. Sonradan alınca 3000 olabilir ama aracı alırken 1800 sanki fiyatı. Bende exe var go navigasyon o kadar eder mi bilemedim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam liste fiyatında elegancelar için navigasyonlu versiyonları için liste fiyatina 1800 tl eklenecektir yazıyor fiyat listesinde. Sonradan alınca 3000 olabilir ama aracı alırken 1800 sanki fiyatı. Bende exe var go navigasyon o kadar eder mi bilemedim.

ben bu cihazı aracı alırken bayiide taktırdım. O zaman 2200 tl ye geldi bana. Şu anda da yaklaşık 3000 tl fiyat veriyor bayiiler. Ayrıca şu anda farklı satış sitelerinde 2500-3400 tl aralığın da satılıyor.(Ben honda nın piyasadan ucuza sattığı bir aksesuara hiç rastlamadım,1800 tl oldukça düşük bir rakam bu cihaz için). Exe aracın cihazıyla kıyaslamak ise mantıksız olur çünkü sistem olarak tamamen farklı. İlginiz için teşekkürler.

ywzckr

0
ben bu cihazı aracı alırken bayiide taktırdım. O zaman 2200 tl ye geldi bana. Şu anda da yaklaşık 3000 tl fiyat veriyor bayiiler. Ayrıca şu anda farklı satış sitelerinde 2500-3400 tl aralığın da satılıyor.(Ben honda nın piyasadan ucuza sattığı bir aksesuara hiç rastlamadım,1800 tl oldukça düşük bir rakam bu cihaz için). Exe aracın cihazıyla kıyaslamak ise mantıksız olur çünkü sistem olarak tamamen farklı. İlginiz için teşekkürler.

Yok hocam yanlış anlaşılmasın size karşı bir tutum değilde kendi hazırladıkları liste fiyatı bu
IMG_7696.jpg
Burda yazana göre yorumladım ben

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ufis

0
Aracınız
malesef aracı alırken fabrika opsiyonlu ise fiyatlar daha düşük ama sonradan takılanlar için servisler listelerine göre hareket ediyor. çünkü o cihazı servis söküp takıyor araçla gelmiyor ki servisin o fiyat istemesi normal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri