Satılık Honda Civic EG6 1.4İS Emsalsiz Full Extra !

Aracınız
Civic EP2
Merhaba EMSALSIZ hafta sonu aracımı ihtiyaç fazlasından dolayı satışa çıkarıyorum. Aracıma HİÇ TÜP TAKILMAMIŞTIR ! hava üfleme, yağ yakma gibi hata yoktur. Bütün bakımları tam zamanında yapılmıştır. Aracım bol ekstralı keyfe keder yapılmıştır. Geçen hafta motoru boya ve bakım için revizyona aldım araca genel ağır bakım yaptım ve gerekli gereksiz eskidiğini düşündüğüm her parçayı yenilettim. Yenilenen parça listesinide sizinle paylaşıyorum.

18-03-2020 tarihindeki son yenilemeler:
-Motor yağı
-Yağ filtresi
-Termostat ve lastiği
-Fren müşürü
-Radyatör ve kapağı
-Takım conta
-Fren Mestanozu
-Arka devirdaim su borusu
-Ön fren disk ve balataları
-İç aks körüğü
-Aracın motoru jantlarla aynı renk olan altın sarısına boyanmıştır. ( Yeni resimlerini buraya ekliyorum ilandaki resimler geçen haftadan)

- Baskı balata 1 ay önce orjinal olarak yenilenmiştir.

-Yağ değişimi 3.000KM önce yapıldı.

- Lastikler offset ön 9 arka 10 (Lastikler 3500-4000KM önce değiştirildi)

- Ön arka Coil mevcut

- ShortShift mevcut

-Ön arka kamber kit mevcut ( Lastik ömrünü kısalttığını düşündüğüm için aktif durumda değil isterseniz açabilirsini)

-BigAir tube mevcut

-Ön Kaput Yükseltici

-Kule gergisi mevcut

- 4-2-1 Egzoz sistemi mevcut (15 gün önce takıldı)

-60'lık orjinal akrapovic egzoz mevcut( Mersin'in en ünlü egzoz ustası Polat Egzoz tarafından yapılmıştır)
-Led ışıklı kol dayama

-Indash ekranlı teyp mevcut

-1000Watt JBL kolon / Arkada 4x350watt pionerr / WN-6008 4CH MOSFET AMPLIFIER

-Led arka stop lambaları

-Yüksek spoiler )

-Led Ayak Aydınlatma

-Cam filmi

-Otomatik cam

-Elektrikli Orjinal Sunroof

-Spor yan aynalar

-BBS orjinal Altın rengi Jant ( Türkiye'de bulunması çok zor) 3 Jantın BBS yüzükleri ve kapakları mevcut

Link-

Motorun son hali 18.03.2020 tarihinde fotoğraflanmıştır onlarıda buraya bırakıyorum.

Ekli dosyalar

• motor1.jpeg
    motor1.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 51
  • motor2.jpeg
    motor2.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 52
  • motor3.jpeg
    motor3.jpeg
    81.6 KB · Görüntüleme: 52

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu araç satılır mı :( bu kadar kondisyonunu bildiğiniz aracı bence zor bulursunuz.

Aracınız
Civic EP2
Bu araç satılır mı :( bu kadar kondisyonunu bildiğiniz aracı bence zor bulursunuz.

Aracın her vidasına kadar yeniledim en ince detayına kadar hem yürüyen hemde motor mükemmel durumda ama malum artık bekar değiliz araçların birisi yetiyor. Bu aracımı hafta sonu aracı olarak kullanıyordum. İstediğimden değil ama eşimle olan hayalimi gerçekleştirmek için karavan almak için satıyorum.

Geri