seramik kaplama hakkında kafamda deli sorular

geçenlerde kılcal çizik paylaşmıştım burada. onunla ilgili olarak bayiye gösterdim, sağolsun ilgilendiler. o bölgeye pasta cila attılar. sonrasında ben seramik kaplama için randevu alayım dedim, seramik kaplamayı da yaptık dedi arkadaş.

1- yaklaşık 30-40 dakikalık bir sürede sağ tampona pasta cila ve seramik yapılabilir mi? malum istanbul haftasonuna kadar yağmurlu sorun olmaz mı dedim. bir hafta boyunca yıkama sorun olmaz dedi. nette izlediğim videolarda yıkama, kil uygulaması vs.. biçok şey vardı. siz ne düşünüyorsunuz. ayrıca şöyle bir durumda var, tamponun sol tarafında komşunun nazar boncuğu çizik vardı, onuda gösterdim oraya da pasta cila atarız seramikleriz dedi. araç geldiğinde çizik bölgenin içi ciladan dolayı beyazlamıştı(yıkayınca geçiyor). peki o halde mi üzerine seramik yapması mantıkdız değil mi? aklıma yatmadı tam olarak.
201853_0419177.jpg

Honda Civic Fc5 Executive i-DTEC 2018

zero

0
1. çiziklerin sebebiyle ilgili ne diyorlar?
2. yıkandıktan sonra geçiyor da sonradan yeniden mi çıkıyor bu çizikler?

1. çiziklerin sebebiyle ilgili ne diyorlar?
2. yıkandıktan sonra geçiyor da sonradan yeniden mi çıkıyor bu çizikler?
valla kesin bir cevap alamadım o konuda.
yok hocam şimdi çiziğe pasta cila atınca pasta cila malzemesi çiziğin içinde kalıyor krem renginde belli oluyor. pasta cila kalıntısı şampuanla yıkanınca çıkıyor dedim.

Honda Civic Fc5 Executive i-DTEC 2018

Geri