Seramik kaplama ve koltuk koruma

arkadaşlar yeni araç için bayi de kampanya varmış 1250tl ye seramik kaplama+koltuk koruma aldım.. fiyat uygun mu yoksa pahalı mı? konuya hakim arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
bu seramik olayını 2 bin tl den asagı yapmıyorlar diye duymustum ama kesin bilgi degil.
yaptıran arkadaşlar illaki vardır aramızda

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12391]renovatio[/MENTION] Seramik için kullanılacak ürünün markası nedir?

[MENTION=12391]renovatio[/MENTION] Seramik için kullanılacak ürünün markası nedir?
markayı bilmiyorum. biraz acemiliğime geldi. yaptırmak istiyorum ama fazla mı ödüyorum o aklıma takıldı. yarın markayı sorucam, nede olsa ay sonunda yapılacak. vaktim var, iptal bile edebilirim duruma göre.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
markayı bilmiyorum. biraz acemiliğime geldi. yaptırmak istiyorum ama fazla mı ödüyorum o aklıma takıldı. yarın markayı sorucam, nede olsa ay sonunda yapılacak. vaktim var, iptal bile edebilirim duruma göre.

Seramikten önce kaputa koruma filmi öncelikli düşünüm derim, seramik kaplama için kullanılacak ürünün markası önemli.

Aracınız
Fazla değil Normal fiyat bandında bi fiyat ödüyosunuz ne az ne fazla fakat yapılan işçilik ve özen çok öenmli. Bende alırken yaptırmıştım ama kesinlikle tavsiye etmiyorum

zero

0
belli bazı markalar (meguiars,zbarth gibi) hariç, 2 bin lira şişirilmiş bir rakam. hakkı 1400-1500 en fazla bence.
iyi bir usta ve ortalama kalite malzeme şartıyla tabi..
bugün ben ustama 1100 lira verdim ve helalleştik. dediğim gibi hakkı 1500 olan bi iş ama bende atacak kurşun kalmadı. camların filmi için pazarlık yaptım:)
ama 1200 lirayı 9 takside de bölüyordu.
fiyat makul olduğu gibi sonuç ise beklediğimden de harika!araba daha bi sıfır oldu!
Marka: BEKBARS...orta kalite diyebileceğim bir ürün. ve gerçekten işini bilen bir usta. olay bu.
illa 3bin ler 5 binler değil, alternatifler var. seramik deyince illa aşırı pahalı olacak diye bir önyargı gelişmiş gibi geliyor bana:) malzemelerin fiyatlarına ulaşabiliyoruz. aşağı yukarı her markanın malzeme fiyatını çıkarabiliyoruz. geri kalanı ise malum ustalık ve işçilik..onun da yaklaşık ederi ortada...
seramiğin performansı ile ilgili bir zaman sonra rapor veririm

en azından kazık yememiş gibi gözüküyorım bakalım benim sonuç nasıl olacak, arabayı alacağım yer yapacak seramiği, okadar arabaya para bayıldık özenli yaparlar herhalde.

Geri