Ses sistemi yardım

Arkadaşlar araca amfi tesisatı fln çekmeden sadece üzerindeki hoparlörü söküp yeni hoparlör taksam sizce nasıl olur sadece arkaları değiştirsem yeterli olur mu veya sadece önleri ama şuan da aynı ses seviyesinde önler basa daha dayanıklı gibi geldi onun için sadece arkaları değiştirmeyi düşünüyorum sizce 4 hoparlöründe değişmesi gereklimi yoksa sadece arkalar değişse yeter mi ? Birde linkteki hoparlör kendinden amfili mi bu araçta amfisiz çalışır mı bu hoparlörden almayı düşünüyorum arkaya

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...-5-cm-komponent-2-yollu-hoparlör-1038042.html

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kardeşim tam kesin bilgi vermek istemem , daha iyi bilenler vardır ama bu konuda esas görev teybin veya amfinindir. yani sadece hoparlörle çok fazla birşeyi değiştiremezsin ancak biraz daha iyi ses alırsın. amfili hoparlör ne derece işini görür bilmem ama illa ki fark olacaktır.tabi başta da dediğim gibi konuyu ustası bilir. hayırlı forumlar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10256]berkayaycck[/MENTION] Forumda bu konu hakkında arama yaparak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri