Sıfır araçta arka tamponu da boya atması

Aracınız
Civic FC5 2018
IMG_20210620_110146.jpgIMG_20210620_110154.jpgSıfır aracı geçen hafta aldım, Bayide farkına vardım ama montaj esnasında olabileceğini ifade ettiler. Bunlar ileriye dönük sorun olur mu, nasıl düzeltilir, müdahale etmeli miyim? Tam çamurluk ile birleşim yerlerinde. Araçta başka Bir şey yok.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ön tamponun alt kısmında birkaç açılma vardı sizinkine benzer şekildeydi.Bakıma gittiğimde söyledim hemen rötuş yaptı.Sorun olmadı-olsa ne olur-?
Ama sizinki sıfır araç teslimi tertemiz olmalıydı.

Aracınız
Civic FC5 2018
O halde görseydim aracı kabul etmezdim.Montqj neyin montajiymis .Klasik su bazlı boya kalitesizliği .
Araca aksesuar eklendi
Araca aksesuar eklendi. Arka alttaki lambalar (isimlerini tam bilmiyorum?)
Araca aksesuar eklendi. Arka alttaki lambalar (isimlerini tam bilmiyorum?) bayi bunları yaparken tamponun söküldüğünü ifade ediyor? Doğru mudur acaba, aksesuar için sıfır araç tamponu sökülür mü? Zaten cıvıc aksesuarsız neredeyse yok. Aksesuar ekleyen arkadaşlar cvp verirse sevinirim.

Aracınız
Kürdan ucuyla nokta rötüş yapılır o kadar. Yapılmazsa tazyikli suyu gördükçe çok çok az açılmaya başlar.
Araca yapılan hertürlü montajda maalesef olabiliyor.
Eski aracımın yetkili serviste ön camı değişmişti ve ön direk kenarlarında 2-3 tane bu a benzer boya kalkması olmuştu çünkü adamlar zar zor telle ve el yordamıyla en düzgün şekilde zarar vermeden söktüler ama olabiliyor işte.

En kötüsü böyle olsun, aracınıza güle güle binin.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
tampon plastiktir. istediğiniz şekilde boya yapın geçin. çok önemli bir yer değil
Tampona takılan alt aydınlatmalarda tampon sökülür. Aydınlatma dışında kulakçık ve difüzör takımında tamponun sökülmesine pek gerek olmuyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Şimdi diyorsunuz ya Boya yapın geçin . Ben bu söze katılmıyorum. Elbette yapılır kalemle kapatılır rütüşle kapatılır da bı birşeyleri önemsememeye başladıkça servis hiç önemsemiyor artık. Sıkıştırıcaz sorunu buyutucez ki onlarda ona göre dikkat etsin .
Yanlış düşünüyor olabilirim .
tampon plastiktir. istediğiniz şekilde boya yapın geçin. çok önemli bir yer değil
Tampona takılan alt aydınlatmalarda tampon sökülür. Aydınlatma dışında kulakçık ve difüzör takımında tamponun sökülmesine pek gerek olmuyor.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Şimdi diyorsunuz ya Boya yapın geçin . Ben bu söze katılmıyorum. Elbette yapılır kalemle kapatılır rütüşle kapatılır da bı birşeyleri önemsememeye başladıkça servis hiç önemsemiyor artık. Sıkıştırıcaz sorunu buyutucez ki onlarda ona göre dikkat etsin .
Yanlış düşünüyor olabilirim .

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam sonuna kadar haklısın. Ancak honda satıs temsilcileriyle ugrasmak kadar insani irite eden bir durum yok su zmanda. Kendilerinin yapacagi seyde zatenn tamponu degistirmek yada bastan boya atmakki inanin siz gidip adam gibi sanayi ustasina attirsaniz boyayi 1000 kat daha iyi olur. Nacizane tavsiyem deger kaybi gosterip 1000 2000 tl adamlardan almaniz olur

Geri