SİLKELEME ÇÖZÜM ''ALINTI''

Aracınız
Ynt: SİLKELEME ÇÖZÜM ''ALINTI''

Gittim berece nedi abi senin bujilerde sıkıntı vardır, yok orda vardır bur da vardır neden servise sormuosun dedi bende kaputu açmaya yöneldi dedim bırak gerek yok dedim elletmedim..

Hakan Uzun

0
Yönetici

[quote author=eternaltr link=topic=1021.msg20617#msg20617 date=1416618700]
Gittim berece nedi abi senin bujilerde sıkıntı vardır, yok orda vardır bur da vardır neden servise sormuosun dedi bende kaputu açmaya yöneldi dedim bırak gerek yok dedim elletmedim..
[/quote]
Kocaeli bolgesindeysen bi fs otogaz derinceye ugra derim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
merhaba uzun süredir bu sorundan ben de çekiyordum 1500 2000 devir arası sürekli yapıyor yüksek devirlerde ve benzin de yapmıyordu kesinlikle bana da ustalar yok vtech açma yok bujiden yapar yok brc vs derken bir sürü zaman ve masraf kaybı yaptılar bana şuan bu sıkıntıdan kurtuldum aracıma genel komple bakım yaptım motor şanzıman subab fren lastkler hepsi değişti bakımları yapıldı bu arada aracınız ile çok oynatmayın hele işini bilmeyene sakın oynatmayın bana boşuna 50 bin km buji değişimi yaptırdılar halbuki lpg bile olsa 100 bin de değişecekmiş şimdi bu silkeleme sorunu kesinlikle subab ayarı ile oluyor işinin ehli birine yaptırın benim yaptığım bakımlarda orjinal malzemeler kullanıldı şuan sıfır gibi oldu

Aracınız
Merhabalar 2017 fc5 aracim fabrlkasyon lpg li vtec silkelemesi bende de mevcut. Izmirde bi iki yere gittim afr ayari vs olmadigini soylediler. Sisteme bsglanilamiyormus . Bununla ilgili yol gosterirseniz cok sevinirim.

ywzckr

0
Merhabalar 2017 fc5 aracim fabrlkasyon lpg li vtec silkelemesi bende de mevcut. Izmirde bi iki yere gittim afr ayari vs olmadigini soylediler. Sisteme bsglanilamiyormus . Bununla ilgili yol gosterirseniz cok sevinirim.

Hocam aracin sistemine baglanabilen yok ulkede ama eger araci garantiden cikardiysan brc bayilerinde pipo sistemine gecis yapabilirsin 200-300 gibi bir masrafi vardi. Tamamen yok olmaz ama çok aza iner nadiren yapar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri