Siyah leke sorunu

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Selamun aleyküm hayırlı geceler hayırlı ramazanlar aracıma yandan sürtmüş biri bu siyahlıkları nasıl giderebilirim hangi ürünü önerirsiniz şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG_20230327_122328.jpg
    IMG_20230327_122328.jpg
    96.8 KB · Görüntüleme: 50
Ad Soyad
mustafa akgül
Aracınız
Civic FC5 2021
Selamun aleyküm hayırlı geceler hayırlı ramazanlar aracıma yandan sürtmüş biri bu siyahlıkları nasıl giderebilirim hangi ürünü önerirsiniz şimdiden teşekkürler
Hocam internette araç zift yapışkan reçine sözküçü var ondan al beze az bir damlat sil tertemiz oluyor. Benim araçımın tanponuna kırmızı araçın boyası çıkmış onunla sildim hiç zorlanmadan çıktı cif kullanma cifin içinde pütürler var boyayı çizer geçmiş olsun

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Hocam internette araç zift yapışkan reçine sözküçü var ondan al beze az bir damlat sil tertemiz oluyor. Benim araçımın tanponuna kırmızı araçın boyası çıkmış onunla sildim hiç zorlanmadan çıktı cif kullanma cifin içinde pütürler var boyayı çizer geçmiş olsun
Kesin sonuç değil mi hocam deneme tahtasına çevirmeyelim arabayı😂
Hocam muhtemelen sıra vardı ondan dedi bana öyle yoksa tanıdığım kaportacı zaten kendisi o konuda problem yok
Sağolun hocam teşekkür ederim denedikten sonra eğer giderse resmini atarım hayırlı günler

Geri